Terminator: Ocalenie (Xbox 360) - okladka

Terminator: Ocalenie (Xbox 360)

Premiera:
19 maja 2009
Premiera PL:
05 czerwca 2009
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (11)Gram (2)Ukończone (10)Kupię (2)

Opis Terminator: Ocalenie (Xbox 360)
Hawk @ 02:00 14.06.2009
"Hawk"

Śr. długość gry: 5h 11min

+ czaswięcej

Terminator Salvation: The Future Begins to trzecioosobowy tytuł akcji bazujący na czwartej odsłonie filmowego Terminatora. "Terminator Salvation" ponownie podejmuje historię Johna Connora, który stoi na czele ruchu oporu walczącego z armią maszyn korporacji Skynet.

Akcja rozgrywa się w totalnie zdewastowanym Los Angeles. Roboty wcale nie mają zamiaru przegrać tej wojny, podobnie jak i ludzie. Omawiana produkcja jest swoistym prequelem samego filmu, gdyż rozgrywa się na dwa lata przed wydarzeniami ze srebrnego ekranu. Dało to developerowi swobodę w ukazaniu nowego spojrzenia na długoletni konflikt oraz pokuszenie się przykładowo o stworzenie przeciwników, jakich spotkać można jedynie tutaj.

Oponenci zagrażają zarówno z ziemi i powietrza. Maszyny posiadają swoją świadomość oraz inteligencję, jednak obce jest im coś takiego jak uczucie bólu. Nie wystarczy zatem odstrzelić ramię cyborgowi, by mieć go na chwilę "z głowy", gdyż cyborg może sobie z pełną premedytację po kończynę pójść i szybko powrócić do pierwotnej substancji. Element ćwiartowania dotyczy nie tylko samych przeciwników. Otoczenie także jest w pewnym stopniu destruktywne. Niektóre jego elementy mogą posłużyć za osłonę, jednakże tylko do czasu, gdy nie pozostanie z niej drobny pył. A nie pozostanie z pewnością, gdyż obie strony konfliktu posiadają wielkokalibrowy arsenał od "prostych" shotgunów, poprzez karabiny maszynowe i wyrzutnie RPG-7 na czołgu z działem plazmowym Skynetu skończywszy.

Pojazdy to także ważna część całej zabawy. Ciężki pancerz staje się jednym z najlepszych przyjaciół, kiedy z każdego kierunku naciera dotąd niepokonana armia.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Terminator: Ocalenie (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?