Ojciec Chrzestny II (Xbox 360) - okladka

Ojciec Chrzestny II (Xbox 360)

Premiera:
07 kwietnia 2009
Premiera PL:
10 kwietnia 2009
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (30)Gram (11)Ukończone (11)Kupię (8)

Opis Ojciec Chrzestny II (Xbox 360)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 26h 55min

+ czaswięcej

Ojciec Chrzestny II to druga część gry akcji opartej na trylogii powieści Mario Puzo o tym samym tytule. Omawiany program wykorzystuje licencję zarówno filmową jak i książkową, co pozwala graczom na oglądanie na ekranie monitora największych gwiazd Hollywood, które wzięły udział w ekranizacji kultowej powieści.

Z racji bycia sequelem, Ojciec Chrzestny II ponownie pozwala wsiąknąć w mafijny świat Nowego Jorku, gdzie gracz jako członek mafii będzie piął się w górę zdobywając coraz większe wpływy oraz uznanie. W porównaniu z częścią pierwszą, tytuł posiada przede wszystkim usprawniony system zarządzania kontrolowanymi dzielnicami oraz oprawę audiowizualną przystosowaną do standardów nextgenowych konsol.

Kuba w przededniu rewolucji. Odbywający się w Hawanie zjazd rodzin mafijnych kończy się krwawą jatką, w której ginie Twój don. Ktoś musi przejąć stery i przeprowadzić organizację przez trudny okres. Rodzina nie puszcza zasług w niepamięć – gdy Michael Corleone trafia pod lupę komitetu senackiego ds. przestępczości zorganizowanej, rodzina Corleone przydziela Ci zadanie odbudowania siatki interesów w Nowym Jorku i wejścia na nowe terytorium – Miami.

Rozbudowuj swój arsenał, zawiązuj alianse i podejmuj wszelkie decyzje konieczne do rozwoju organizacji. Pamiętaj, że konkurencja nie śpi: bądź przygotowany na przyjęcie nieproszonych gości i nie omieszkaj odwzajemnić wizyty.

Wyznaczona zostanie cena za Twoją głowę i staniesz się chodzącym celem, ale nie bierz tego do siebie – to tylko biznes.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Ojciec Chrzestny II (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLizardman   @   10:20, 04.04.2010
TO JEST ZAJEBISTA GRA MAPA JEST FAJNA BRONIE JAK I POJAZDY
0 kudosElvis_08   @   15:06, 07.06.2010
Super. Na podstawie zawsze są fajne.