Singularity (Xbox 360) - okladka

Singularity (Xbox 360)

Premiera:
25 czerwca 2010
Premiera PL:
25 czerwca 2010
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (5)Gram (0)Ukończone (6)Kupię (1)

Opis Singularity (Xbox 360)
Hawk @ 02:00 14.06.2009
"Hawk"

Śr. długość gry: 8h 30min

+ czaswięcej

Singularity jest pierwszoosobowym shooterem studia Raven, które zasłynęło onegdaj z niezwykle udanych produkcji tego typu. Tym razem we współpracy z Activision, Amerykanie prezentują ten oto innowacyjny sposób na ratowanie przyszłości.

Trwa Zimna Wojna. Gracz wciela się w rolę pilota samolotu zwiadowczego, jednak ta rola przypada mu na dość krótko. W czasie rekonesansu jakieś pacyficznej wyspy samolot ulega niespodziewanej awarii. Bohater zdoła przeżyć i znaleźć się w środku... czegoś. Okazuje się, iż przeniósł się w czasie kilkadziesiąt lat wprzód i posiada urządzenie, dzięki któremu może nauczyć się przenosić pomiędzy okresem Zimnej Wojny a przyszłością. Głównym celem jest odkrycie tajemnicy sekretnych eksperymentów nad czasem oraz oczywiście posprzątanie całego bałaganu.

Zabawy nad czwartym wymiarem obejmują przykładowo możliwość "wskrzeszenia" przedmiotu, będącego niezwykle potrzebnym. Mogą to być niewypały, by z powrotem przybrały postać ładunków wybuchowych, mogą to być stare dokumenty, konieczne do zaznajomienia się z nimi, może to być przeciwnik, którego ciało w przyszłości dawno uległo rozkładowi. Choć protegowany ciągle jest uwięziony tam, gdzie technologia lat 60. XX wieku to historia odległa na miarę dinozaurów, to w pewnych miejscach można z powrotem przenieść się w czas powojenny, aby np. nie dopuścić do zniszczenia mostu prowadzącego wgłąb dziwacznej wyspy.

Przeciwnikami są nie tylko żołnierze. Wskutek niepożądanych działań wszędzie potworzyły się mutanty, kreatury i bestie, jakich istnienie mieć nie powinno miejsca. Choć wszystko zależy od tego, z perspektywy których lat na to patrzeć. Tak czy inaczej, teren jest pełen niebezpieczeństw i tylko główny bohater może sprawić, by wszystko wróciło do normy.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Singularity (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudos98buzzer   @   14:03, 06.01.2014
Gra zrobiła na mnie niezłe wrażenie. Bardzo mi się podobała pod względem feelingu strzelania, fabuła nie jest taka zła. Głównie odbierałem grę jako typowego PFS-a, a nie grę z jakąś grubszą fabułą. Ogólnie gram mi się bardzo podobała. Polecam Uśmiech