Spider-Man: Web of Shadows (Xbox 360) - okladka

Spider-Man: Web of Shadows (Xbox 360)

Premiera:
21 października 2008
Premiera PL:
24 października 2008
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (9)Gram (2)Ukończone (3)Kupię (1)

Opis Spider-Man: Web of Shadows (Xbox 360)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 89h 16min

+ czaswięcej

Akcja toczy się, tak jak w poprzednich grach z Człowiekiem-Pająkiem w roli głównej, na Manhattanie. Tym razem, Nowy Jork opanowały groźne symbionty, infekujące, tajemniczą substancją, ludzi i otoczenie. W tej sytuacji, aby uratować miasto przed zagładą, nasz super bohater po raz kolejny musi stanąć do walki ze złem, tym razem korzystając,w zależności od wyboru dokonywanego przez gracza, z pomocy dawnych znajomych - zarówno tych dobrych, jak i złych – oraz obywatelskiej organizacji S.H.I.E.L.D.

Web of Shadows pozwala na swobodne poruszanie się po mieście - autorzy pozwolili, aby walki prowadzone przez Spider-Mana odbywały się również na ścianach budynków. Nasz bohater przed potyczką ma wybór pomiędzy strojami – czerwony ubiór zapewnia zwinność, czarny dodaje nadludzką siłę, a w trakcie gry może je ulepszać.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Spider-Man: Web of Shadows (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRasher   @   14:31, 20.06.2009
Mam grę Spider-Man Web of Shadow. Mimo tego, że lubię Spider-Man'a to czas jaki poświęciłem na przejście gry był krótki. Myślałem, że będę potrzebować dużo dużo więcej czzasu i będę mieć więcej rozrywki. Jak dla mnie gra jest na średnim poziomie.