Kingdom Under Fire: Circle of Doom  (Xbox 360) - okladka

Kingdom Under Fire: Circle of Doom (Xbox 360)

Premiera:
08 stycznia 2008
Premiera PL:
21 lutego 2008
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (9)Gram (2)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Kingdom Under Fire: Circle of Doom (Xbox 360)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Kingdom Under Fire: Circle of Doom prezentuje gatunek action RPG, w którym gracz obejmuje sterowanie nad wybraną postacią i brnie do przodu przez kolejne poziomy naszpikowane przeciwnikami. W czasie swej wędrówki najczęściej zdobywa punkty doświadczenia i nowy ekwipunek, który pozwala mu coraz skuteczniej radzić sobie z potężniejszym wrogiem. Produkt studia Blueside osadzony jest w uniwersum Kingdom Under Fire - pierwszy raz dało się ono poznać graczom w strategii czasu rzeczywistego o tym samym tytule w 2001 roku.

Podobnie jak w innych produkcjach tego typu, także tutaj na gracza czekają różnorodne poziomy, na których czai się plugawe zło. Z ciekawszych lokacji wymienić warto wielką wieżę wypełnioną lawą czy wnętrze gigantycznego potwora.

Gracze otrzymali sposobność wyboru jednej z szóstki postaci - każda z nich różni się umiejętnościami posługiwania różnymi się rodzajami broni oraz czarów. Średnio przypada około pięciu różnych zestawów na jedną postać. W ich rozwijaniu i polepszaniu pomagają punkty doświadczenia gromadzone poprzez wycinanie kolejnych przeciwników oraz popychaniu fabuły do przodu.

Do eksterminacji developer stworzył około siedemdziesięciu rodzajów różnych przeciwników. Tradycyjnie jak na krainę fantasy przystało, oprócz zawadiackich goblinów czy gnomów, występują tutaj także olbrzymy, smoki i mroczni wojownicy. Ich anihilacja jest bardzo efektywna i zarazem efektowna ze względu na zdobywane różne rodzaje oręża, dostępne czary, a przede wszystkim kombinacje, które perfekcyjnie wyprowadzone dają śmiercionośne efekty.

Możliwość gry wieloosobowej opiera się na opcji trybu kooperacji podczas przygody. Na jednym ekranie maksymalnie czterech graczy jednocześnie wspomaga się w walce i brnie do przodu ku chwale i bogactwom.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Najnowsze wiadomości na temat Kingdom Under Fire: Circle of Doom (Xbox 360)
Screeny z Kingdom Under Fire: Circle of Doom (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?