Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2 (Xbox 360) - okladka

Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2 (Xbox 360)

Premiera:
20 marca 2008
Premiera PL:
28 marca 2008
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (17)Gram (3)Ukończone (7)Kupię (1)

Opis Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2 (Xbox 360)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 17h 8min

+ czaswięcej

Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2 to sequel taktycznego shootera opatrzonego nazwiskiem wspaniałego powieściopisarza thrillerów politycznych - Toma Clancy'ego. Ów produkt jest zwieńczeniem, celebracją dziesięciolecia niesamowitej serii Rainbow Six. Historia tutaj opowiedziana ma miejsce pięć lat przed fabułą znanej już graczom części pierwszej. Poprzez takowy zabieg gracze mają szansę poznać pierwsze ataki na Las Vegas z perspektywy dowódcy innego oddziału antyterrorystycznego.

W porównaniu z pierwowzorem, sequel został wzbogacony o nowe rozwiązania w gameplay'u, co nie pozwala uznawać go za odgrzewany kotlet. Tą najważniejszą stanowi stworzenie alter ego gracza od jego sylwetki poprzez umiejętności. Sukcesywnie z postępami w czasie swej pracy zdobywa on punkty doświadczenia, które pozwolą stawać mu się lepszym w takich dziedzinach jak walka na bliskie starcia, szturmowanie czy umiejętność posługiwania się bronią snajperską. To z kolei przekłada się na dostępność nowego arsenału. Developer przygotował jedenaście nowych giwer dla antyterrorystów i ich przeciwników.

Nie mogło zabraknąć trybu gry wieloosobowej, w której najlepszą zabawą jest możliwość kooperacji pomiędzy graczami, bądź też pojedynki pomiędzy drużynami przez nich dowodzonymi. Te pierwsze mogą odbywać się w niemal każdym momencie kampanii przygotowanej dla nie-samotnego gracza.

Szczególnej poprawie uległa także oprawa audiowizualna. Obraz nabrał specyficznej miękkości, a teraz efekty takie jak dym stały się jeszcze bardziej realistyczne.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2 (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoswojtekfb   @   13:57, 17.09.2011
gra jest całkiem fajna, zwłaszcza jak się gra w sieci w trybie co-op. ja prawie całą kampanię przeszedłem sam, zanim zobaczyłem ze jest taka możliwość. oprócz tego wiele innych trybów rozgrywek sieciowych. jakby ktoś chciał pograć w sieci to mój tag. na xbox live : WaltherHood
0 kudoskowalov205   @   18:40, 08.02.2012
naprawde super gierka szkoda tylko,że do tej pory nie wypuścili żadnej kontynuacji,a czasu już troche mineło
0 kudosguy_fawkes   @   18:52, 08.02.2012
UP: Została już zapowiedziana kolejna część R6, mianowicie Patriots, której jestem bardzo ciekaw. Byle do przyszłego roku!