Moto GP 07 (Xbox 360) - okladka

Moto GP 07 (Xbox 360)

Premiera:
24 sierpnia 2007
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Sportowe / Wyścigi
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (2)Ukończone (1)Kupię (2)

Opis Moto GP 07 (Xbox 360)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Moto GP 07 to kolejna część gry sportowej, w której zasiadamy za kierownicą motocykla. Produkcja, podobnie, jak jej poprzednik oferuje wiele maszyn, mnóstwo torów oraz model prowadzenia, stanowiący połączenie symulacji i zręczności.

W stosunku do edycji poprzedniej, Moto GP 07 oferuje przyjemniejszą dla oka oprawę audio-wizualną, lepiej wymodelowane maszyny, jak również bardziej zaawansowaną fizykę. Oczywiście, jak na grę na licencji przystało, mamy aktualną listę zawodników, zmagających się w tym jakże niebezpiecznym sporcie, motocykle (20 nowych), na których śmigają oraz tory (w sumie 17), po których pędzą po zwycięstwo.

Moto GP 07 to dwa główne tryby rozgrywki, jak również garść pomniejszych oraz zabawa wieloosobowa. Gracze mogą śmigać w grand prix, ulicznych wyścigach, wyścigach z czasem oraz pojedynczych przejazdach. Wszystkie zostały odpowiednio dostosowane, zawierają rankingi oraz listy, pozwalające porównywać swoje osiągnięcia z innymi.

Produkcja posiada też tuningować maszyny, dzięki czemu dopasować można motocykl do własnych upodobań. Deweloper twierdzi, że pomocne w tym okaże się ponad milion różnych elementów wyposażenia. Tytuł oferuje polskie napisy.


Wkład w encyklopedię mieli:   silverkin,
PEGI: Od 3 lat
Screeny z Moto GP 07 (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?