FIFA 08 (Xbox 360) - okladka

FIFA 08 (Xbox 360)

Premiera:
28 września 2007
Premiera PL:
28 września 2007
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (13)Gram (8)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis FIFA 08 (Xbox 360)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 125h 23min

+ czaswięcej

FIFA 08 to kolejna część symulatora piłki nożnej stworzonego przez firmę Electronic Arts. Program w porównanu do części poprzednich przynosi kilka zmian oraz modyfikacji, które sprawiają, że przyjemność z zabawy powinna być większa niż kiedykolwiek.

Na pierwszy ogień idzie silnik graficzny, który przeszedł spory tunning. Engine FIFA 08 został zaprojektowany tak, aby w maksymalnym stopniu wykorzystać możliwości konsoli Xbox 360 oraz PLAYSTATION 3. Zaimplementowano do niego wiele nowoczesnych efektów specjalnych, poprawiono animację piłkarzy, ich sztuczną inteligencję oraz fizykę odpowiedzialną za właściwe zachowanie piłki na boisku.

Dzięki 35 - stopniowemu mechanizmowi SI wszelkie decyzje i reakcje przetwarzane są w czasie rzeczywistym. Zaawansowany system „Threat Map” zapewnia realistyczną i pełną piłkarskich emocji rozrywkę. Teraz wirtualni piłkarze są świadomi sytuacji panującej na boisku, koncentrując się i reagując w autentyczny sposób, unikając zagrożeń i rozpoznając szanse – tak, by taktycznie rozegrać każde podanie.

Nowy system oddawania strzałów zapewnia graczom jeszcze większą kontrolę i precyzję w zdobywaniu goli. Dopracowany mechanizm oblicza celność strzału, biorąc pod uwagę stopień podkręcenia piłki, opór stawiany przez obrońców, atrybuty piłkarza wykonującego uderzenie, a nawet ciśnienie powietrza – wszystko po to, by zachować dramaturgię i prawdziwą nieprzewidywalność rywalizacji.

Po raz pierwszy, dzięki nowemu trybowi gry „Be A Pro”, fani FIFA staną w obliczu presji, jaka towarzyszy piłkarzom w trakcie sezonu. Ta nowa opcja pozwala na grę indywidualnym zawodnikiem, który musi być zdyscyplinowany i nieustannie ćwiczyć swoje umiejętności – od taktyki ustawienia na boisku i trenowania wślizgów, aż po drybling i umiejętność rozeznania sytuacji na polu.

Gra wiernie symuluje ludzkie ruchy dzięki systemowi „Building block”, umożliwiającemu łączenie przeróżnych trików i zagrań. Dzięki temu odtworzysz na ekranie znane akcje piłkarskie lub stworzysz własny, niepowtarzalny styl gry. Rozgrywane akcje można w dowolnym momencie przerywać, by przejść do następnego ruchu, w odpowiedzi na zagranie przeciwnika - zupełnie jak w prawdziwym meczu! Doskonal umiejętności, aby przedrzeć się przez obronę i poprowadzić drużynę prosto do wymarzonego zwycięstwa.

Wielokrotnie nagradzany tryb Lig interaktywnych, wprowadzony w FIFA 07, pojawi się również tym razem w wersjach na Xbox 360 oraz PLAYSTATION 3. Gracze będą reprezentować swój klub online i walczyć o mistrzostwo przez cały sezon rozgrywek w ulubionej lidze: I lidze angielskiej, Bundeslidze, lidze francuskiej oraz meksykańskiej.

Obecność w grze 620 licencjonowanych drużyn, 30 lig i ponad 15 000 prawdziwych piłkarzy sprawia, że będzie zdecydowanie bardziej autentyczna i ekscytująca od swojej poprzedniczki, a także obszerniejsza o mniej więcej 20%.

FIFA 08 powstaje w EA w Kanadzie w Vancouver, B.C. Zadebiutuje jesienią w wersjach na Xbox 360, PLAYSTATION 3, PlayStation®2, Wii™, Nintendo DS.™, PSP® (PlayStation®Portable), PC oraz telefony komórkowe.

Screeny z FIFA 08 (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?