Overlord (Xbox 360) - okladka

Overlord (Xbox 360)

Premiera:
26 czerwca 2007
Premiera PL:
29 czerwca 2007
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (12)Gram (4)Ukończone (4)Kupię (2)

Opis Overlord (Xbox 360)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 44h 8min

+ czaswięcej

Overlord jest bardzo nietypową grą akcji, która swoim klimatem nawiązuje do słynnego Dungeon Keeper. Program został opracowany przez studio Triumph Software i wrzuca nas w ciało tajemniczej istoty, będącej sługusem zła i wszystkiego co niedobre.

Akcja gry Overlord rozpoczyna się pod zrujnowaną wieżą dawnego Overlorda. Gracz kontrolując poczynaniami swojego podopiecznego stanie się najpotężniejszym władcą ciemności w historii. Wszystko zależy od tego w jaki sposób traktować będzie swoich oponentów i na jakie okrucieństwo będzie go stać. W Overlord nie ma wyboru między dorbą stroną a złą... możemy być jedynie złym, lub bardziej złym...!

Fabuła Overlord pełna jest przeróżnych misji, z których każda postawi przeciwko nam jednego lub kilku herosów, broniących dobra swej ziemi. Przy pomocy sporych rozmiarów armii sługusów staramy się podbić każdą kolejną krainę, by ostatecznie podporządkować swojej władzy cały świat. Istoty służące naszemu celowi posiadają różne umiejętności, a co za tym idzie należy właściwie wykorzystać każdą z nich. Odpowiednie kontrolowanie armii oszołomów to podstawa.

Overlord działa na w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, generującym obraz wykorzystujący najnowsze akceleratory do komputerów PC oraz możliwości konsoli Xbox 360.


Wkład w encyklopedię mieli:   silverkin,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Overlord (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?