Burnout Revenge (Xbox 360) - okladka

Burnout Revenge (Xbox 360)

Premiera:
07 marca 2006
Premiera PL:
17 marca 2006
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (8)Gram (2)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Burnout Revenge (Xbox 360)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 20h 20min

+ czaswięcej

Tym razem nie chodzi o zwycięstwo. Nie chodzi też o jazdę na dwudziestocalowych felgach lub przy włączonych neonowych światłach. Chodzi o kompletne zlekceważenie zasad ruchu drogowego i totalną dominację na drodze. Tym razem to sprawa osobista. Tym razem chodzi o zemstę.

Kontynuacja najlepszej gry wyścigowej roku 2004, Burnout Revenge to najbardziej dynamiczne, a jednocześnie najbardziej niebezpieczne wyścigi na rynku. Stosuj nieczyste zagrywki lub spłoń w samochodowej eksplozji - w tej grze jedyną zasadą jest kompletna samochodowa anarchia.

Stworzona specjalnie z myślą o totalnej destrukcji, Burnout Revenge to wyzwanie dla wszystkich graczy, którzy chcą dokonać zemsty w trakcie godzin szczytu. Ta gra to zacięta rywalizacja z mściwymi, konkurencyjnymi kierowcami. To walka, której uczestnikami są także inne pojazdy napotykane podczas morderczego wyścigu do linii mety.

Burnout Revenge to piękne wielopoziomowe trasy, doskonale nadające się do drogowej demolki. To także niesamowicie podłe możliwości eliminowania przeciwników, nowe eksplozje typu crashbreaker, dodatkowe tryby rozgrywki i odcinki specjalne przygotowane do efektownych wypadków, jakich nie powstydziłyby się najlepsze filmowe produkcje z Hollywood. Burnout Revenge na nowo definiuje terminy: prędkość i agresja. To szczytowe osiągnięcie w dziedzinie samochodowej walki.

Mając na uwadze potrzeby fanów spragnionych drogowego szaleństwa, tym razem udostępniono wiele nowych trybów rozgrywki sieciowej, cechujących się praktycznie nieskończonymi możliwościami roztrzaskiwania, miażdżenia i spychania na ściany konkurentów z całego świata. Owocnych łowów!

* Zemsta jest słodka
Nie chodzi o zwycięstwo, ale o zemstę. Zupełnie nowy wskaźnik na bieżąco rejestruje podstępne taktyki, prowadząc graczy prosto do ostatecznego rewanżu . Stosuj nieczyste zagrania, a zostaniesz nagrodzony...
* Zatłoczone drogi to Twoja broń
Pędząc na autostradzie staraj się myśleć jak hokeista. Każdy pojazd to element gry - potencjalny cel lub broń. Spychaj samochody na rywali, powoduj karambole i zamieniaj wszystko dookoła w kupę bezużytecznego złomu. Nie obawiaj się ruchu na drodze - naucz się nim walczyć.
* Tryb Traffic Attack
Zupełnie nowy tryb Traffic Attack to wyścig z czasem, a jednocześnie możliwość totalnej demolki. Celem rozgrywki nie jest bowiem unikanie ruchu drogowego, lecz zniszczenie jak największej ilości pojazdów. Każdy sposób jest dobry...
* Nowa definicja kraksy
Pokaż ludziom z Hollywood jak to się robi. W tej grze dostępnych jest wiele nowych skrzyżowań, na których można powodować niesamowite karambole. Masa rozmaitych punktów startu, złożone trasy przejazdu i setki samochodów do rozbicia. Burnout Revenge to niekwestionowany król samochodowych wypadków.
* Tryb Grudge Match
Jeśli wejdziesz komuś mocno za skórę, będzie do Ciebie żywić wyjątkową urazę. Jedynym sposobem na rozstrzygnięcie sporu będzie pojedynek w zupełnie nowym trybie Grudge Match.
* Zaprojektowane do walki
Trasy w Burnout Revenge przygotowano z myślą o rzeźnickich pojedynkach. Dostępnych jest wiele rozmaitych wyskoczni, rozgałęzień i zakorkowanych miejsc. Ta gra to brutalne zmagania samochodowe - setki niespotykanych wcześniej sposobów na eliminację przeciwników w pionie i poziomie, a także malownicze eksplozje w trakcie wyścigów.
* Model kolizji
W trakcie wypadków w Burnout Revenge samochody deformowane są 3 razy mocniej, w porównaniu do poprzedniej części - Burnout 3: Takedown. Teraz auta można rozbijać na najdrobniejsze kawałki.
* Klasy pojazdów
W grze dostępnych jest wiele nowych pojazdów, pogrupowanych w trzech klasach (race, muscle i crash). Teraz każdy znajdzie coś dla siebie.
* Niesamowita prędkość
Burnout Revenge to niewyobrażalna prędkość i rozgrywka pełna wrażeń, których doświadczyć możnaby wyłącznie podczas podobnej jazdy w rzeczywistości.
* Prawdziwe lokacje
Burnout Revenge oferuje wiele rozmaitych tras na trzech kontynentach. Odwiedzisz prawdziwe miasta - od Detroit, przez Rzym, aż po Tokio.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 3 lat
Screeny z Burnout Revenge (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   17:30, 20.05.2009
Gra jest bardzo fajna polecam fanom serii
0 kudoswar87   @   09:22, 04.02.2010
gra super kontynuacja burnouta zakończyło sie sukcesem gra jest długa i wymagająca polecam bardzo


Proszę nie przeklinać !!