Dead or Alive 4 (Xbox 360) - okladka

Dead or Alive 4 (Xbox 360)

Premiera:
27 stycznia 2006
Premiera PL:
03 listopada 2006
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Bijatyka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (25)Gram (10)Ukończone (3)Kupię (2)

Opis Dead or Alive 4 (Xbox 360)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Dead or Alive 4, wykorzystując najnowocześniejszą technologię konsoli Xbox 360, oferuje graczom zupełnie nowe wrażenia z rozgrywki. Dzięki wykorzystaniu mocy platformy następnej generacji, udało się stworzyć bijatykę lepszą niż wszystko, co wymyślono dotychczas w tym gatunku.

Dead or Alive 4 po raz kolejny podnosi poprzeczkę w walce zarówno online jak i offline. Dzięki możliwościom technicznym Xboksa 360, gra oferuje niespotykanej jakości dźwięk i grafikę 3D, stając się jednym z najbardziej realistycznie wyglądających tytułów, jaki kiedykolwiek stworzono. Wraz z możliwościami systemu Xbox Live, nowymi interaktywnymi arenami, bogatym zestawem postaci i złożonym systemem kontrataku składa się to na grę, którą po prostu trzeba mieć.

* Dead or Alive Online - doskonała zabawa w sieci dzięki systemowi Xbox Live. Turnieje o światowym zasięgu, tabele wyników, możliwość tworzenia klanów, czy nowe lobby z rozmowami tekstowymi i głosowymi to tylko niektóre z oferowanych funkcji.
* Rewelacyjna grafika 3D - dzięki połączeniu mocy obliczeniowej konsoli Xbox 360 z doświadczeniem programistów Team Ninja, Dead or Alive 4 wynosi grafikę 3D na zupełnie nowy poziom.
* Nowe postacie i starzy znajomi - poznaj zupełnie nowe twarze i spotkaj starych znajomych z poprzedniej części serii.
* Interaktywne areny, stanowiące pokaz graficznej doskonałości gry. Zwróć uwagę na najdrobniejsze szczegóły - od poszczególnych kosmyków włosów na głowach bohaterów, do pojedynczych kwiatów czereśni, spadających z nieba.
* Bogata fabuła i przerywniki filmowe - nowa historia i doskonałe przerywniki jeszcze lepiej wprowadzają gracza w niesamowity świat Dead or Alive.
* Nowe stroje - postacie używają w trakcie walki różnych strojów, niektóre z nich mają nawet zupełnie nowe fryzury!
* Złożony system kontrataku - walka został dopracowana, stając się jeszcze bardziej strategiczną. Wypróbuj najbardziej złożony system kontrataku, jaki pojawił się dotychczas w serii Dead or Alive!

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera sceny erotyczne
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosEmotiCon   @   20:17, 02.06.2009
Fajne. Klasyk. Lubię takie gry. Świetnie się gra w takie gry we dwóch. Bardzo wciąga. Serdecznie polecam wszystkim konsolowcą ;D
0 kudosNacik   @   12:02, 03.06.2009
ja to uwielbiam.. kim wam sie najlepiej gra bo mi Tiną Uśmiech
0 kudosJUSTYNA130482   @   16:27, 02.09.2009
Ładna grafika ale fun już trochę gorszy niż w DOA3 ( mniej intuicyjne przechwyty ). Moja ulubiona postać to Kasumi Uśmiech
0 kudosBloodyRose   @   18:58, 21.09.2011
Kupiłam tę grę ze względu na wielki sentyment do drugiej części w którą grałam bez opamiętania u kuzynów jak byłam kilka lat młodsza;P No i jakoś czwarta część wydaje mi się dużo trudniejsza przez co granie w nią sprawia mi mniej frajdy. Ogólnie grafika postaci nie powala (szczególnie nienaturalna skóra i włosy) ale za to lokacje prezentują się całkiem nieźle.