JUJU (X360) - okladka

JUJU (X360)

Premiera:
10 grudnia 2014
Premiera PL:
10 grudnia 2014
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis JUJU (X360)
DevMat @ 14:05 14.08.2014
Mateusz "DevMat" Kulesa

Śr. długość gry: 6h 0min

+ czaswięcej

JUJU to kolorowa gra platformowa, stworzona przez warszawskie studio Flying Wild Hog. Deweloper ten znany jest z brutalnych strzelanek typu Shadow Warrior i Hard Reset, jednak tym razem postawił na zupełnie nowy dla siebie gatunek.

Akcja opowiada o losach tytułowego Juju. Jest to panda wiodąca spokojne życie. Pewnego dnia podąża jednak za swoim ojcem szamanem o imieniu Jambee, który wyruszył na odprawienie codziennego rytuału. Nie wiedząc, że podąża za nim jego syn oraz jego najlepszy przyjaciel Peyo, odrywa się na chwilę od pracy. Ciekawscy koledzy przez przypadek wywołują starożytnego ducha. Jambee stara się go powstrzymać, jednak przegrywa walkę i zostaje uwięziony. Zdołał jedynie oddać synowi magiczną maskę, wskazującą drogę Juju i Peyo do wykonania ich zadania. To nie jest takie proste, bowiem bohaterowie muszą powstrzymać pradawne zło, ratując przy tym Jambee oraz cały świat. W tym celu niezbędne jest zebranie kluczy, dzięki którym uwolnią ojca i powstrzymają ducha.

Zabawa polega na pokonywaniu kolejnych lokacji, omijając przy tym napotkane przeszkody oraz rozprawiając się z przeciwnikami. Co jakiś czas czeka na nas zagadka, której rozwiązanie jest niezbędne do przejścia dalej. Podróżując po kolejnych poziomach napotykamy różnego rodzaju wrogów, zarówno tych słabszych jak i potężnych bossów. Przychodzi nam walczyć z robotami czy też potężnymi stworami morskimi.

Graficznie produkcja została wykonana w bajkowym, bardzo kolorowym klimacie. Twórcy postarali się również o tryb kooperacji dla dwóch graczy, oraz masę ukrytej zawartości, aby tytuł nie znudził się zbyt szybko.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?