The Legend of Korra (X360) - okladka

The Legend of Korra (X360)

Premiera:
22 października 2014
Premiera PL:
22 października 2014
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Legend of Korra (X360)
zvarownik @ 08:22 30.06.2014
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 10h 0min

+ czaswięcej

The Legend of Korra to kolejna produkcja studia Platinum Games, znanego z takich tytułów jak MadWorld, Bayonetta, Anarchy Reigns czy też Metal Gear Rising: Revengeance. Za wersję gry na handhelda 3DS odpowiada ekipa Webfoot Technologies.

Produkcja oparta jest na serialu animowanym nadawanym w stacji Nickelodeon. W grze wcielamy się w kolejne wcielenie Avatara - tytułową Korrę, która potrafi władać czterema żywiołami. Akcja tytułu rozgrywa się pomiędzy drugim i trzecim sezonem telewizyjnego show, a w pracach nad scenariuszem brali udział Tim Hedrick oraz Bryan Konietzko i Michael DiMartino - współtwórcy oryginalnej historii.

Rozgrywka opiera się na zasadach klasycznych brawlerów, czyli zwariowanych bijatyk pokroju Super Smash Bros.. Korra podczas starć manipuluje żywiołami, wykorzystuje sztuki walki, a w działaniach pomaga jej Naga - połączenie misia polarnego z psem. Wersja na kieszonsolkę 3DS to z kolei turowa gra RPG.

Oprawa graficzna The Legend of Korra została stworzona na podobieństwo serialu, oferując cell-shadingową grafikę.

Screeny z The Legend of Korra (X360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?