Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes (Xbox 360) - okladka

Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes (Xbox 360)

Premiera:
2014
Premiera PL:
2014
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes (Xbox 360)
zvarownik @ 14:07 08.05.2014
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes to sequel gry Disney Infinity, wykorzystującej prawdziwe figurki stworzone na podstawie bajek wyprodukowanych przez firmę Disney.

Gra opiera się na tych samych zasadach co "jedynka", jednak powstała we współpracy z Marvelem, w związku z tym, podczas rozgrywki kierujemy takimi bohaterami jak Hulk, Spider-Man, Kapitan Ameryka czy też Hawkeye. Oprócz tego nie zabrakło nowych lokacji, w tym miasta Manhattan.

Rozgrywka wykorzystuje patenty znane z innych trójwymiarowych gier zręcznościowo-platformowych. W związku z tym do naszych zadań należy eksploracja udostępnionych poziomów, walka z przeciwnikami oraz bawienie się umiejętnościami specjalnymi poszczególnych herosów. Nie zabrakło także opcji kreowania i udostępniania własnych światów.

Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes wykorzystuje nowe figurki, które można dokupywać osobno, ale współpracuje także ze starymi modelami.

Screeny z Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?