Dead or Alive 5 Ultimate (Xbox 360) - okladka

Dead or Alive 5 Ultimate (Xbox 360)

Premiera:
03 września 2013
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Dead or Alive 5 Ultimate (Xbox 360)
Redakcja MiastoGier.pl @ 12:03 15.10.2013

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Dead or Alive 5 Ultimate to ulepszona wersja bijatyki z 2012 roku, zawierająca nwoe tryby gry, postacie, stroje i nie tylko.

W Dead or Alive 5 w stosunku do poprzedniczki poprawiona została animacja postaci, ilość wielokątów z których zbudowane są modele jak również sam system walki. Każdy ruch prowadzonego przez gracza fajtera jest bardziej naturalny i zabójczy, a w rezultacie pojedynki są efektowniejsze.

Zmieniono, a raczej pogłębiono także image poszczególnych postaci - wszystko to dzięki nowemu producentowi, Hitoshiemu Hasegawie, który zdecydował się pójść do przodu i postawić na garść nowych rozwiązań, zamiast ciągle eksploatować te same.

Jedną z najważniejszych innowacji w Dead or Alive 5 jest interaktywne otoczenie. Areny nie są jedynie miejscem, na którym odbywają się pojedynki. Teraz otoczenie możemy wykorzystać do własnych celów, uderzając oponenta w pobliskie przedmioty, zrzucając mu coś na głowę, lub posyłając go w stronę niebezpiecznych elementów wystroju.

Dead or Alive 5 działa na zmodyfikowanym silniki graficznym poprzednika, a w rezultacie oprawa wizualna jest jeszcze bardziej dopracowana i przejrzysta.

Screeny z Dead or Alive 5 Ultimate (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?