Assassin's Creed Liberation HD (Xbox 360) - okladka

Assassin's Creed Liberation HD (Xbox 360)

Premiera:
15 stycznia 2014
Premiera PL:
15 stycznia 2014
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (1)

Opis Assassin's Creed Liberation HD (Xbox 360)
DevMat @ 18:49 19.09.2013

Śr. długość gry: 7h 45min

+ czaswięcej

Assassin's Creed Liberation HD to przeniesiona na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 oraz komputery PC produkcja wydana pierwotnie jedynie na PlayStation Vita. Twórcy pokusili się o szereg zmian i usprawnień względem oryginału tak, aby wszystko było odpowiednio dopasowane do nowych platform sprzętowych.

Fabuła pozostanie, rzecz jasna, niezmieniona. W grze wcielamy się więc w Aveline, a jej historia rozgrywa się w Nowym Orleanie w latach 1765-1780. Kobieta odkrywa wiele dobrze zatuszowanych spisków i uczestniczy w ich udaremnianiu. Podczas wykonywania kolejnych zleceń, spotka na swojej drodze Connora - głównego bohatera trzeciej części gry. Dużą rolę odegra także Agate - czarny niewolnik, który uciekł swojemu panu i stanął na czele bractwa zabójców.

Mechanika rozgrywki została istotnie przemodelowana i przypomina tą z głównego cyklu. Autorzy zmienili kilka misji, tak aby bardziej pasowały do "dużych platform". Nie zabrakło także kilku zupełnie nowych zadań do wykonania. Wszystko to w dużo ładniejszej oprawie, podciągniętej do poziomu HD.

Zmiany nie dotyczą jednak tylko tekstur oraz modeli. Przebudowano również wszystkie mapy, a część dodano zupełnie nowych. Ponadto dorzucono cykl dnia i nocy oraz lepsze oświetlenie.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Assassin's Creed Liberation HD (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?