Haze (Xbox 360) - okladka

Haze (Xbox 360)

Premiera:
projekt anulowany
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (3)

Opis Haze (Xbox 360)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 4h 17min

+ czaswięcej

Haze jest FPS-em stworzonym przez studio Free Radical, który to miał być bezpośrednią konkurencją dla Crysisa. Z czasem konwencja została nieco zmieniona, zaś zwykłą, niezobowiązującą strzelankę przekształcono w shootera, który ukazywał okropieństwo i ofiary wojny w bardzo dosłowny sposób.

Akcja produkcji toczy się w 2048 roku, gdzie na świecie prym w każdej dziedzinie wiedzie potężna korporacja Mantel, której to celem, oprócz zaopatrywania ludzkości w niezbędne artykuły, jest także dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców Ziemii.

W Haze wcielamy się w Shane'a Carpentera, członka organizacji bojowej Mantel, który wraz ze swym oddziałem zostaje wysłany do Ameryki Południowej, by tam podjąć się walki z partyzantami zagrażającymi aktualnemu porządkowi świata. Z czasem Shane dostrzeże, że pod płaszczykiem dobrych uczynków, Mantel jest wrogiem, z którym należy walczyć. Żołnierze są narkotyzowaniu za sprawą specyfiku zwanego Nectar, który zapewnia im znacznie większą sprawność na polu walki, w zamian coraz bardziej zbierając im poczucie wolności i wolnej woli.

Produkcja oferuje także tryb multiplayer, na którego składa się czteroosobowy co-op oraz tryb rywalizacji.

Graficznie projekt prezentuje się okazale, oferując graczowi doznania wizualne najwyższych lotów. Tekstury są ostre, świat przyjemnie skonstruowany, a efekty specjalne i kolorystyka budują unikatowy klimat.


Wkład w encyklopedię mieli:   silverkin, bat2008kam,
Screeny z Haze (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?