Ninja Gaiden 3: Razor's Edge (Xbox 360) - okladka

Ninja Gaiden 3: Razor's Edge (Xbox 360)

Premiera:
02 kwietnia 2013
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Bijatyka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Ninja Gaiden 3: Razor's Edge (Xbox 360)
zvarownik @ 17:56 05.03.2013
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Kolejna część Ninja Gaiden stworzona przez japońskie studio Team Ninja.

Fabuła ponownie przedstawia losy Ryu Hayabusa, który to stracił powierzony mu w opiekę Smoczy Miecz. Dodatkowo tajemnicza korporacja zaczęła bawić się kodem genetycznym głównego bohatera i na jego podstawie tworzy straszliwe potwory. Hayabusowi nie pozostaje więc nic innego jak tylko wyruszyć na kolejną niebezpieczną misję, aby odzyskać miecz i przeciwstawić się nikczemnym ludziom.

Mechanika rozgrywki kolejny raz opiera się na siekaniu wrogów, posiadaną przez herosa kataną. Przy czym wszystko to odbywa się niezwykle dynamiczni i efektownie, dlatego nie ma mowy o nudzeniu po paru chwilach. Wart odnotowania jest również fakt, że poziom trudności zmalał nieco względem poprzedniczki.

Przemierzając kolejne poziomy i rozwalając coraz tonowych przeciwników, na ekranie pojawią się całe litry krwi, dlatego gra jest przeznaczona dla dorosłych graczy.

Oprawa audio-wizualna prezentuje dobry poziom. Postacie i animacje zostały dobrze dopracowane, a całość chodzi w 60 klatkach na sekundę.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Ninja Gaiden 3: Razor's Edge (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?