Dark Souls II (Xbox 360) - okladka

Dark Souls II (Xbox 360)

Premiera:
11 marca 2014
Premiera PL:
14 marca 2014
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Dark Souls II (Xbox 360)
DevMat @ 17:44 08.12.2012
"DevMat"

Śr. długość gry: 52h 59min

+ czaswięcej

Dark Souls II to kontynuacja niezwykle ciepło przyjętej gry RPG, w której najważniejsze cechy to taktyczne podejście do pojedynków oraz wysoki poziom trudności. Za drugą część ponownie odpowiada japońskie studio From Software.

Fabularnie Dark Souls II toczy się w zupełnie nowych lokacjach, a gracz przejmuje kontrolę nad nowym bohaterem. Historia opowiada nam losy obarczonego klątwą wojownika, który próbuje znaleźć lekarstwo na swoje cierpienie. Aby to zrobić przemierzy potężne labirynty, niebezpieczne lochy i mroczne zamczyska. A każde miejsce będzie posiadało odmienny bestiariusz oraz klimat. Co istotne, tytuł jest fabularnie powiązany z częścią poprzednią, a zatem osoby, które grały w jedynkę, poznają wreszcie odpowiedzi na drążące je pytania.

Na potrzeby projektu opracowano zupełnie nowy silnik graficzny, dzięki czemu potyczki są bardziej widowiskowe i dynamiczne. Jednocześnie zachowano jednak ich charakter. Do zwycięstwa konieczne jest więc taktyczne i pełne koncentracji podejście, taktyka "na pałę" nie sprawdza się w najmniejszym nawet stopniu. W Dark Souls II najważniejsza jest metodyka działania i obserwowanie każdego z napotkanych wrogów.

Dark Souls II, prócz kampanii dla jednego gracza, oferuje też rozgrywki wieloosobowe, w których gracze szarpią zarówno wspólnie, jak i przeciwko sobie.


Wkład w encyklopedię mieli:   Dirian, Materdea,
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Dark Souls II (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?