Sacrilegium (Xbox 360) - okladka

Sacrilegium (Xbox 360)

Premiera:
projekt anulowany
Premiera PL:
projekt anulowany
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Sacrilegium (Xbox 360)
DevMat @ 19:11 05.09.2012
"DevMat"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Sacrilegium to gra utrzymana w klimacie mrocznego survival horroru. Za jej przygotowanie odpowiada polskie studio Reality Pump, znane wcześniej dzięki takim tytułom jak: Two Worlds, Earth czy Polanie II.

Fabuła przedstawia losy młodej dziewczyny o imieniu Alex, która jest studentką na jednym z uniwersytetów w Kalifornii, a w wolnym czasie trenuje sztuki walki. Żyje ona z pozoru w normalnym świecie, jednak pewnego razu odkrywa, że istnieje także druga strona medalu. Zasłonięta mgłą i odpychająca od siebie strachem. Mroczną stronę kurtyny przemierzają groźne bestie, którym piękna bohaterka musi stawić czoła. Od jej skuteczności zależy bowiem nie tylko życie jej przyjaciół, ale także istnienie świata.

W czasie zabawy w Sacrilegium odwiedzimy bardzo obszerny kawałek globu. Od zachodniego wybrzeża USA, gdzie odwiedzimy m.in. San Francisco, po sam koniec Starego Kontynentu. W czasie tej podróży Alex spotka na swojej drodze masę potwornych istnień, rodem z najstraszniejszych koszmarów. Ponadto spotykamy Moroi - niebezpieczną odmianę wampirów, czyhających tylko aby wyssać z nas krew.

Całość napędzana jest podrasowanym autorskim silnikiem GRACE 2, czyli tym samym, na którym oparte zostało Two Worlds II. Dzięki drobnym modyfikacjom graficznie produkcja wygląda bardzo dobrze.

Screeny z Sacrilegium (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?