Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas (Xbox 360) - okladka

Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas (Xbox 360)

Premiera:
22 listopada 2006
Premiera PL:
01 grudnia 2006
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (10)Gram (2)Ukończone (3)Kupię (0)

Opis Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas (Xbox 360)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 22h 46min

+ czaswięcej

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas to kolejna część bardzo popularnej serii gier o grupie antyterrorystycznej. Najnowsza edycja programu zabierze nas do słynnego miasta Las Vegas w którym rozegramy szereg misji mających na celu zażegnanie powstającego tam konfliktu. Cała fabuła opowiada w zasadzie jeden dzień działań, które dzięki sprytnemu sposobowi przedstawiania wciągają gracza i pochłaniają calkowicie.

Gra została wydana na 5 platform jednocześnie: komputery PC, konsole nowej generacji, czyli PS3 oraz XBOX360, a także na konsole starsze: PS2 oraz XBOX. Autorzy zadbali aby każda wersja gry była równie emocjonująca i oferowała jakość grafiki i dźwięku odpowiadające maksymalnym możliwościom danej platformy.

Mapy po których będziemy wędrować to głównie różne hotele, kasyna, kluby, bary oraz inne miejsca rozrywki. W tych właśnie lokacjach postaramy się odbić zakładników, zneutralizować bandzioró, rozbroić podłożone bomby i wiele więcej. Różnorodność zadań będzie conajmniej tak szeroka jak w edycjach poprzednich.

Autorzy stawiają na maksymalny realizm. Aby to osgiągnąć wykorzystano techniki przechwytywania ruchu, ponieważ tylko dzięki nim możliwe jest maksymlanie realistyczne oddanie animacji oglądanych na monitorze postaci. Poprawi się także interakcja z otoczeniem oraz fizyka zachowania się cał i pędzących w powietrzu kul.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?