Dark Messiah of Might and Magic: Elements (Xbox 360) - okladka

Dark Messiah of Might and Magic: Elements (Xbox 360)

Premiera:
12 lutego 2008
Premiera PL:
28 lutego 2008
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (9)Gram (3)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Dark Messiah of Might and Magic: Elements (Xbox 360)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Dark Messiah of Might and Magic Elements jest grą akcji osadzoną w świecie znanym z cyklu strategii Heroes of Might and Magic. Ta seria sprzedała się w Polsce już w oszałamiającej ilości ponad stu tysięcy egzemplarzy! W osiemnaście lat po wydarzeniach, które miały miejsce w Heroes of Might and Magic V wcielasz się w Saretha - młodego bohatera wyszkolonego we władaniu potężną magią i orężem.

Twoim zadaniem jest stawienie czoła Mrocznemu Mesjaszowi władającemu krainą Ashan. Przeszkodzić ci w tym mogą jednak pewne tajemnicze wydarzenia z przeszłości. W trakcie rozgrywki będziesz mógł wykorzystać ponad 30 róznych rodzajów broni oraz kilkadziesiąt ofensywnych czarów. Dark Messiah of Might and Magic oprócz rozbudowanego trybu dla pojedynczego gracza, oferuje także rozgrywkę multiplayer aż dla 32 osób jednocześnie! Dark Messiah to pozycja obowiązkowa dla wszystkich wielbicieli serii Heroes of Might and Magic oraz dla żądnych mocnej akcji w świecie fantasy. Dołącz do milionów fanów z całego świata!

* Najnowsza technologia dzięki mocno zmodyfikowanemu, rewolucyjnemu silnikowi graficznemu Source Engine! Rozwiązania znane m.in. z Half-Life 2 gwarantują niesamowity realizm zarówno animacji postaci i obiektów, jak i zachowania sztucznej inteligencji.

* Dark Messiah of Might and Magic to 12 wypełnionych akcją poziomów gry, w czasie których posłużysz się ponad 30 rodzajami broni (w tym miecze, łuki, topory) i magią.

* W trakcie rozgrywki postać Saretha będzie się rozwijać, dzięki czemu nauczy się nowych umiejetności i biegłości we władaniu bronią oraz czarami.

* Akcja gry osadzona po wydarzeniach znanych z Heroes of Might and Magic V umożliwi poznanie dalszych losów krainy Ashan! To wyjątkowa okazja dla fanów serii, a nowi gracze będą mieli pewność kompletnej wizji świata gry.

* Niezwykły tryb dla wielu graczy, który umożliwia rozwój postaci i dobór nowego ekwipunku podczas przygody online! Gra sieciowa umożliwia wybór między ludźmi i nieumarłymi oraz 5 klas postaci, dzięki którym można będzie stoczyć epickie bitwy na wielu mapach.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Dark Messiah of Might and Magic: Elements (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?