Merida Waleczna (Xbox 360) - okladka

Merida Waleczna (Xbox 360)

Premiera:
19 czerwca 2012
Premiera PL:
27 lipca 2012
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Merida Waleczna (Xbox 360)
DevMat @ 21:07 06.06.2012
"DevMat"

Śr. długość gry: 4h 0min

+ czaswięcej

Brave: The Video Game to przygodowa gra akcji, oparta na motywach filmu Disneya pod tym samym tytułem. W naszym kraju zarówno wersja kinowa jak i growa występuje jako Merida Waleczna.

Nie jest to proste przeniesienie obrazu z dużego ekranu na maszyny do grania. Autorzy bowiem wzbogacili produkcję o sporo nowych wydarzeń i herosów, których próżno szukać w pierwowzorze.

Akcja toczy się w mitycznej Szkocji, gdzie tytułowa bohaterka przypadkowo pogrąża swój kraj w chaosie. Czując się odpowiedzialna za zło jakie wyrządziła swojej ojczyźnie, wyrusza w niebezpieczną podróż, której celem jest przywrócenie dawnego ładu i porządku.

Aby pokonać napotkanych na drodze przeciwników, wykorzystamy pokaźny arsenał broni. Jeśli wróg jest daleko, można go wykończyć strzelając z łuku, natomiast gdy podejdzie bliżej, wyciągnąć miecz i pokazać mu jak smakuje stal. Obiema tymi sztukami walki Merida włada bardzo dobrze, więc nie ma potrzeby martwić się, że któraś strzała nie trafiła w cel.

Jednak aby dotrzeć do celu nie wystarczy bezmyślnie machać orężem w tył i przód. Aby otworzyć niektóre drzwi niezbędne jest rozwiązanie łamigłówki.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Merida Waleczna (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?