Need for Speed: Most Wanted (Xbox 360) - okladka

Need for Speed: Most Wanted (Xbox 360)

Premiera:
02 grudnia 2005
Premiera PL:
02 grudnia 2005
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (28)Gram (8)Ukończone (11)Kupię (7)

Opis Need for Speed: Most Wanted (Xbox 360)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 30h 57min

+ czaswięcej

Poczuj emocje towarzyszące wyścigom w grze Need for Speed Most Wanted, autorstwa twórców znakomitej serii Need for SpeedUnderground. Need for Speed Most Wanted to niepowtarzalny klimat nielegalnych wyścigów, możliwość zaawansowanego tuningu pojazdów, oraz dynamiczne sceny policyjnych pościgów. Wkraczając do świata nielegalnych wyścigów, gracze będą musieli zmierzyć się z najlepszymi kierowcami. Zdobądź szacunek i wespnij się na sam szczyt Czarnej Listy.

Aby zyskać miano najlepszego i najbardziej nieuchwytnego kierowcy, gracze będą musieli zdobyć szacunek na ulicach i powiększyć objętość swojej policyjnej kartoteki. Konieczny będzie udział w mrożących krew w żyłach, wyścigach jeden-na-jeden z czołowymi kierowcami miasta. Nie obejdzie się bez stosowania umiejętnych uników i manewrów. W tej grze wszelkich rywali należy zostawiać z tyłu.

Dzięki zaawansowanym technikom tworzenia obrazu, jak np. mapowaniu normalnemu oraz generowaniu efektów świetlnych w czasie rzeczywistym, doznania graficzne będą po prostu nieporównywalne z żadną inną grą dostępną na rynku. Jeżeli nie możesz nawiązać walki z lepszymi samochodami sportowymi, jedź do miejsca, w którym będziesz mógł totalnie odpicować swoją fure. Dzięki temu będziesz mógł stanąć do rywalizacji z maszyną dowolnej klasy.

W grze Need for Speed Most Wanted będą otwarte ulice, otwarty świat, tj. w poprzedniej części - NFSU2. Tutaj nie ma czegoś takiego jak strach. Za wszelką cenę musisz wygrać. Dzięki temu, gdy będziesz zwyciężać, będziesz rządić ulicami! Zostań najbardziej znanym kierowcą we wszystkich regionach świata gry. W zależności od sytuacji, otocznie może być sojusznikiem lub wrogiem. Twoim zadaniem będzie opanowanie skrótów, a także, wykorzystywanie na swoją korzyść ulicznych korków i elementów, które można niszczyć.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Need for Speed: Most Wanted (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosurban2020   @   15:12, 10.10.2009
jedyny nfs którego nie mogę przejść policja jest taka trudna do przejścia na końcu po razorze ze masakra
0 kudosdziurawy95   @   11:21, 06.03.2011
jak dla mnie gra jest najlepszą z serii nfs