Fable III: Traitor's Keep Quest Pack (Xbox 360) - okladka

Fable III: Traitor's Keep Quest Pack (Xbox 360)

Premiera:
01 marca 2011
Premiera PL:
01 marca 2011
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Fable III: Traitor's Keep Quest Pack (Xbox 360)
keragon @ 14:00 13.06.2011
"keragon"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Fable III: Traitor's Keep Quest Pack to drugie już, wydane w formie DLC, pełnoprawne rozszerzenie do baśniowego cRPG - Fable III.

Dodatek przenosi nas do Ravenscar Keep - lochu do którego wtrącani są wszyscy (bez wyjątku) antagoniści króla Logana. Nasze poczynania skupiają się głownie na byłym generale imieniem Turner. Był on przywódcą buntowników i o mały włos nie doprowadził do rewolucji.

Podczas zabawy oprócz poznania zupełnie nowego wątku fabularnego, dane nam jest zwiedzenie dodatkowych lokacji, które nie pojawiły się w podstawce. W samym Ravenscar Keep, naszym zadaniem będzie zduszenie powstania więźniów, dowodzonych przez Turnera. Dalej zaobserwujemy zmiany jakie nastały w posiadłości Gowina, po tym jak główne rządy sprawuje tam teraz jego córka. Wyspa Clockwork oferuje nam spotkanie z doktorem Faraday'em - byłym prezesem ogromnej korporacji, odpowiedzialnej za największą część rozwoju przemysłowego w całym Albionie.

Cztery rozbudowane zadania oraz liczba znajdziek występujących w rozszerzeniu, wydłuża żywotność gry o ładnych parę godzin, nie wspominając już o zadaniach pobocznych. Dodatkowo do gry dodano około 250 punktów osiągnięć. Ostatnią nowością są nowe kostiumy dla naszego bohatera, oraz możliwość posiadania mechanicznego psa, stworzonego przez samego Faraday'a.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Fable III: Traitor's Keep Quest Pack (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?