NBA 2K12 (Xbox 360) - okladka

NBA 2K12 (Xbox 360)

Premiera:
04 października 2011
Premiera PL:
07 października 2011
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis NBA 2K12 (Xbox 360)
Ager @ 00:08 11.06.2011
Piotr "Ager"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

NBA 2K12 to już trzynasta odsłona popularnego cyklu gier sportowych od 2K Sports. Oczywiście, jak sama nazwa wskazuje, w grze do zwycięstwa prowadzimy drużynę koszykówki. Wybieramy spośród wszystkich licencjonowanych drużyn NBA i brniemy na szczyt kariery lub walczymy w wybranym przez siebie trybie zabawy.

NBA 2K12 stanowi oczywiście rozwinięcie tego, z czym mieliśmy do czynienia w edycjach poprzednich. Aby jednak ponownie przyciągnąć graczy do ekranów monitorów i telewizorów dopracowano silnik graficzny i usprawniono fizykę rozgrywki. Dzięki temu starcia stają się realistyczne jak nigdy wcześniej. Produkcja, prócz samych rozgrywek, oferuje też tryb managerski.

W NBA 2K12 znajdujemy również zupełnie nowy tryb zabawy, nazwany NBA’s Greatest. Jest to niewątpliwie jedna z największych innowacji, oferująca możliwość przeprowadzenia rozgrywek 15-toma historycznymi zespołami NBA. W nich grają oczywiście największe gwiazdy, pokroju Michaela Jordana i Magica Johnsona.

NBA 2K12 to również szereg mniejszych i większych usprawnień, a wśród nich najważniejsze to wykorzystanie kontrolera PlayStation Move, lepsze statystyki, przyjemniejszy tryb multiplayer i płynniejsza zabawa.


Wkład w encyklopedię mieli:   Andziorka, Gilberto,
PEGI: Od 3 latZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z NBA 2K12 (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?