Need for Speed: The Run (Xbox 360) - okladka

Need for Speed: The Run (Xbox 360)

Premiera:
15 listopada 2011
Premiera PL:
18 listopada 2011
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (18)Gram (2)Ukończone (13)Kupię (7)

Opis Need for Speed: The Run (Xbox 360)
zvarownik @ 11:02 29.04.2011
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 13h 36min

+ czaswięcej

Kolejna odsłona słynnej serii gier wyścigowych Need for Speed. Tym razem odpowiada za nią studio Black Box, za sprawą którego otrzymaliśmy między innymi odsłony Carbon oraz Pro Street.

W niniejszej części serii gracz bierze udział w wyścigu o wdzięcznej nazwie The Run, w którym walczy o odzyskanie dawnego życia. Jedynym sposobem wymazania złej przeszłości jest wygrywanie w potyczkach od San Francisco, aż po Nowy Jork. Nie ma żadnych reguł, nie ma ograniczeń prędkości, liczą się tylko umiejętności i determinacja w walce z setkami najbardziej niebezpiecznych kierowców świata.

Need for Speed: The Run, podobnie jak inne gry cyklu, oferuje mnóstwo dobrze odwzorowanych samochodów oraz dynamiczną rozgrywkę. Model prowadzenia maszyn jest w pełni zręcznościowy, nie ma więc mowy o delikatnych różnicach w prowadzeniu poszczególnych maszyn, większość samochodów jeździ podobnie, a ich odmienność zauważamy głównie za sprawą maksymalnej szybkości oraz przyspieszenia. Osoby liczące na symulację, muszą skierować swój wzrok w kierunku innej propozycji.

Need for Speed: The Run napędza silnik Frostbite 2.0 autorstwa DICE. Narzędzie oferuje poniekąd destrukcyjne środowisko oraz modele zbudowane z dużej ilości wielokątów. W trakcie przejazdów pogrywa dynamiczna muzyka.


Wkład w encyklopedię mieli:   Ager,
PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Need for Speed: The Run (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoskehciu   @   09:11, 26.07.2011
Coś nowego!!! Zapowiada się nieźle. Mam tylko nadzieje, że będzie można tuningować samochody samemu, i nie będzie to wyglądało tak jak w Hot Pursuicie!
0 kudospredatorwolf   @   10:56, 11.08.2011
O nowy Need For Speed Już się nie mogę doczekać kiedy sobie w niego pogram a z tego co widzę zapowiada się nieźle
0 kudosniesmial   @   21:58, 11.08.2011
Nowy NFS , to może być hicior w kategorii gry sportowe Uśmiech )
kurdę szkoda że na xboxa a nie PC-eta Uśmiech
0 kudosremik1976   @   13:10, 12.08.2011
Będzie na PS3. Zresztą jest to ujęte w opisie gry. Uśmiech
0 kudosderm   @   23:53, 08.01.2012
Kolejny cieniak pod szyldem znanej marki.Słaba grafika,słaba i nudna rozgrywka,miały być innowacje a są niezbyt udane kombinacje jak choćby ze sterowaniem,przebiegiem wyścigu czy z QTE.Niestety od genialnego Most Wanted(chociaż jeszcze Carbon też był dobry lecz nie aż tak) jest tylko źle lub bardzo źle.Widać Elektronikom brakuje pomysłów i nic w tym dziwnego skoro NFS wychodzi co roku a według mnie nie ma możliwości w tak krótkim czasie stworzyć dobrą grę.Ta gra nie powinna być pełnoprawnym tytułem a jedynie darmowym dodatkiem do innych gier bo żądać 200 złotych za taki produkt to woła o pomstę do nieba.Szkoda czasu a przede wszystkim pieniędzy gdyż na ryknu mamy dziesiątki lepszych i tańszych ścigałek.
0 kudosDaerdin   @   16:17, 09.01.2012
Akurat Hot Pursuit wydany pod koniec 2010 roku był całkiem niezły, więc nie gadaj, że od Carbona nie było żadnej dobrej odsłony.

Dobrze jednak spisują się ostatnio Shifty. Wprawdzie NFS'ami trudno je nazwać, ale wydawane pod tą marką zbierają dobre oceny i są pozytywnie przyjmowane przez graczy.
0 kudosderm   @   09:58, 11.01.2012
Ty chyba jednak nie czytasz uważnie.Przecież wyraźnie napisałem,że od czasów Most Wanted (przynajmniej moim zdaniem) czyli od 2005 nie dostaliśmy żadnej lepszej odsłony i gdyby nie nazwa NFS prawdobodobie nawet nie zwróciłbyś uwagi.Twierdzę i twierdził będę,że sama nazwa to jednak trochę za mało i w wypadku gdy za grę trzeba wydawać ciężko zarobione pieniądze to oczekujemy konkretnego produktu a nie łajna,które powstaje tylko i wyłącznie po to aby nabić wydawcy kasę.
0 kudosDaerdin   @   10:43, 11.01.2012
To chyba ty nie czytasz uważnie. Przytoczę część mojego posta:

Cytat: Daerdin
Akurat Hot Pursuit wydany pod koniec 2010 roku był całkiem niezły, więc nie gadaj, że od Carbona nie było żadnej dobrej odsłony.


To był akurat powrót do korzeni, bardzo udany zresztą. Nie mów więc, że dobre NFSy już nie wychodzą.
0 kudosderm   @   19:53, 23.01.2012
Cytat: Daerdin
Gra się fajnie, ale szybko to się robi monotonne. Także na pewno ze względu na brak tuningu. Jeździ się tylko te wyścigi i gania piratów, więc na dłuższą metę gra się raczej nie nadaje.


Oto twoja opinia odnośnie NFS Hot Pursuit,która niewiele ma wspólnego z tym co napisałeś powyżej więc nie wiem co miało na celu to całe pajacowanie i udawanie eksperta skoro na temat jednej gry wyrażasz dwa diametralnie różniące się zdania.Następnym razem dobrze się zastanów co piszesz,żeby znowu nie powtórzyła się podobna historia.Poza tym to nie tylko moje zdanie,że od czasu Most Wanted otrzymujemy od EA produkty w mniejszym lub większym stopniu niestety gorsze a omawiany The Run uważam za bardzo słaby i jeżeli w przyszłości mamy otrzymywać "dzieła" na podobnym poziomie to czas najwyższy zakończyć serię NFS,która powoli osiąga status telenoweli zarówno pod względem ilości odcinków jak również jakości.
0 kudosDaerdin   @   22:16, 23.01.2012
To chyba ty wciąż nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem.

Napisałem, że sama rozgrywka jest przyjemna i jest to generalnie dość udana gra. Natomiast na dłuższą metę do gry wdziera się monotonia i wtedy wrażenia mogą być gorsze.
Dodaj Odpowiedź