Tokyo Mirage Sessions #FE Encore (WIIU) - okladka

Tokyo Mirage Sessions #FE Encore (WIIU)

Premiera:
26 grudnia 2015
Premiera PL:
24 czerwca 2016
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Tokyo Mirage Sessions #FE Encore (WIIU)
Dirian @ 23:32 20.01.2020
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Tokyo Mirage Sessions #FE to gra jRPG wyprodukowana przez firmę Atlus przy współpracy z Nintendo.

Inspiracje do wyprodukowania Tokyo Mirage Sessions #FE czerpano m.in. z serii Persona czy Fire Emblem. W grze wcielamy się w młodego chłopaka o imieniu Itsuki Aoi, który zostaje członkiem organizacji talentów Fortuna Entertainment. Akcja ma miejsce we współczesnym Tokio, a naszym zdaniem jest uratowanie świata przed tajemniczymi bytami z innego wymiaru, nazwanymi Mirages. W tym celu nasz bohater wchodzi we współpracę z... nimi samymi, a konkretniej, kilkoma przyjaźnie nastawionymi bohaterami będącymi przedstawicielami złowrogiej "rasy".

W trakcie rozgrywki przemierzamy różne lokacje, stanowiące dzielnice Tokio. Wykonujemy tam kolejne misje, otrzymywane najczęściej od rozmaitych NPC, jednocześnie biorąc udział w dodatkowych atrakcjach. Ważnym elementem Tokyo Mirage Sessions #FE jest rozbudowany system walki - starcia toczymy na specjalnych arenach w trybie turowym. W trakcie starć używamy zarówno broni białej, jak i magii czy rozmaitych przedmiotów, mogących obrócić wynik bitwy na naszą korzyść.

PEGI: Od 12 lat
Screeny z Tokyo Mirage Sessions #FE Encore (WIIU)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?