Super Smash Bros. (WIIU) - okladka

Super Smash Bros. (WIIU)

Premiera:
21 listopada 2014
Premiera PL:
05 grudnia 2014
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Super Smash Bros. (WIIU)
zvarownik @ 10:49 09.04.2014
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Super Smash Bros. to kolejna odsłona popularnej serii bijatyk typu party game, w której pojawiają się znane postacie z obozu firmy Nintendo. Za produkcję odpowiada studio Namco Bandai, autorzy m.in. Tekkena.

Gra ukazała się w dwóch wersjach dedykowanych konsolom 3DS oraz Wii U. Obie produkcje są w zasadzie tym samym, odróżniając się od siebie jedynie poziomem oprawy graficznej i projektami aren.

Rozgrywka polega na wcieleniu się w jedną z wielu postaci i walczeniu nią na niewielkich miejscówkach. Wśród dostępnych herosów znajdują się m.in.: Bowser, Mario, Luigi (seria Mario), Charizard, Greninja, Lucario ( seria Pokemon), Diddy Kong, Donkey Kong (seria Donkey Kong), Fox (Star Fox) czy też Link (The Legend of Zelda).

Rozgrywka odbywa się w rożnych trybach single i multiplayer, pozwalając na nieskrępowaną zabawę dzięki prostemu systemowi walki, który umożliwia jednocześnie wykonywanie zaawansowanych kombinacji ciosów.

Screeny z Super Smash Bros. (WIIU)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?