Epic Mickey 2: The Power of Two (WIIU) - okladka

Epic Mickey 2: The Power of Two (WIIU)

Premiera:
18 listopada 2012
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Epic Mickey 2: The Power of Two (WIIU)
DevMat @ 09:03 04.10.2012

Śr. długość gry: 9h 0min

+ czaswięcej

Epic Mickey 2 to kontynuacja wydanej w 2010 roku gry platformowej na konsolę Nintendo Wii. Tym razem produkcja trafia jednak również do posiadaczy Xboxa 360, PlayStation 3, komputerów osobistych, oraz Wii U.

Fabuła Epic Mickey 2 ponownie pozwala przenieść się do bajkowej krainy znanej z części poprzedniej. Jednak nie wygląda ona tak, jak to sobie gracze zapamiętali, bowiem przeróżne kataklizmy całkowicie odmieniły jej oblicze, zmieniając niektóre miejsca, oraz tworząc zupełnie nowe. Naturalnie, głównym bohaterem pozostaje Myszka Miki. Dużą rolę odgrywa także królik Oswald, tym razem jednak jako towarzysz, nie wróg naszej Myszki.

Mechanika rozgrywki pozostaje bardzo podobna do tej znanej z pierwowzoru. Nadal mamy do czynienia z platformową grą akcji, a nasza bohaterka posiada magiczny pędzel i rozpuszczalnik, pozwalający jej wpływać na otaczający świat. Ponadto Oswald dostał pilot, którym porusza elektroniczne przedmioty.

Jako że mamy dwóch herosów, ich współpraca jest częścią zabawy. Przez wiele etapów w Epic Mickey 2 nie przejdziemy bez pomocy kompana. Dlatego też twórcy zdecydowali się na wprowadzenie do tytułu trybu współpracy, pozwalającego bawić się jednocześnie dwóm osobom.

Oprawa wizualna prezentuje się dużo lepiej niż to miało miejsce w "jedynce". Lokacje nadal utrzymane są w postaci bajkowej scenerii, aczkolwiek są bardziej kolorowe i szczegółowe.


Wkład w encyklopedię mieli:   zvarownik,
PEGI: Od 7 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z Epic Mickey 2: The Power of Two (WIIU)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?