Winter Sports 2011 (WII) - okladka

Winter Sports 2011 (WII)

Premiera:
26 listopada 2010
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Sportowe / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Winter Sports 2011 (WII)
The_Boss @ 23:53 23.12.2010
Maciej "The_Boss" Warsiewicz

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Kolejna część zimowej serii gier Winter Sports.

Główny cel zabawy jest ciągle ten sam. Wszystko toczy się wokół brania udziału w zimowych dyscyplinach sportowych. Program oferuje ich łącznie dziewięć, a są to między innymi: skoki narciarskie, łyżwiarstwo szybkie, zjazdy na snowboardzie, wyścigi skuterami śnieżnymi, bobsleje, zjazd na nartach bądź biathlon.

Rozgrywka opiera się na ogólnie przyjętych zasadach obowiązujących w danej dyscyplinie. Oprócz technicznych nawiązań, takich jak lądowanie z telemarkiem plus odległość od skoczni w skokach narciarskich, czas i ilość strąconych flag w snowboardzie lub łyżwiarstwie szybkim, wszystko dąży do jednego: zebrania maksymalnej ilości punktów w taki sposób, żeby zostawić w tyle pracującą na najwyższych obrotach konkurencję.

Do dyspozycji gracza oddano pięć trybów, do których zalicza się na przykład Kariera albo Wyzwanie. W nich właśnie odbywa się po 15 rozgrywek pucharowych.

Produkcją cieszyć mogą się nawet cztery osoby jednocześnie. Winter Sports 2011 używa do tego trybu rozwiązania zwanego split screen (podzielonego ekranu) .

Po skończonym klikaniu i duszeniu przycisków, istnieje możliwość obejrzenia własnych powtórek, aby maksymalnie rozwinąć rozkosz płynącą z użytkowania produktu.

PEGI: Od 3 latZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Winter Sports 2011 (WII)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?