DJ Hero (WII) - okladka

DJ Hero (WII)

Premiera:
27 października 2009
Premiera PL:
30 października 2009
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Producent:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis DJ Hero (WII)
szewczu @ 18:21 21.04.2009
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Concept Artist & Matte Painting

Śr. długość gry: 10h 28min

+ czaswięcej

DJ Hero, jest kolejną pozycją z dość popularnego gatunku traktującego o zabawie na instrumentach i muzyce. Tym razem Activision Blizzard daje nam możliwość wcielenia się w rolę deejay'a i zagrania na wirtualnej konsolecie.

W grze do dyspozycji została nam oddana cała masa utworów muzycznych z takich gatunków jak techno, trance, electro, house, pop, R&B czy też hip-hop. Całą rozgrywkę prowadzimy na przygotowanej do tego celu konsolecie, którą dostajemy razem z egzemplarzem DJ Hero. Posiada masę przycisków i suwaków, niczym prawdziwa konsola deejay'a oraz płytę na gramofonie, dzięki której możemy miksować oraz skreczować naszą muzykę.

Gramy tak, aby zadowolić klubowiczów. W tym celu robimy jak najlepsze bity, miksy oraz skrecze, pogłaśniamy oraz wyciszamy muzykę w danym momencie, a co najważniejsze - nadajemy klimat poprzez łączenie ze sobą sampli różnych gatunków muzycznych.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 12 lat
Screeny z DJ Hero (WII)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?