Rapala Tournament Fishing (WII) - okladka

Rapala Tournament Fishing (WII)

Premiera:
22 listopada 2006
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Sportowe / Symulacja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Rapala Tournament Fishing (WII)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Rapala Tournament Fishing jest kolejną odsłoną symulacji traktujących o wędkarstwie, anonsowaną marką największej na świecie firmy produkującej sprzęt do tego typu sportu. Omawiany projekt daje graczom możliwość wzięcia udziału łącznie w dwudziestu różnych turniejach wędkarstwa i tym samym jest pierwszym tytułem o tej tematyce dla konsol Xbox 360 oraz Wii.

Gracz wcielając się w profesjonalnego wędkarza ma do dyspozycji przede wszystkim markowy ekwipunek od koncernu Rapala. Obejmuje on w sumie trzy setki akcesoriów, jakże niezbędnych na łowiskach. Tych ostatnich zaś developer udostępnił naprawdę wiele; łącznie obejmują one powierzchnię zbiorników wodnych równą ponad dwieście kilometrów kwadratowych. Ponadto developer udostępnił w usługach Xbox Marketplace oraz WiiWare nowe levele, co sprawia, że przygoda z wędką i przynętą może trwać niezwykle długo.

Mocną stroną Rapala Tournament Fishing jest oprawa graficzna wykorzystująca możliwości konsol, na jakie została przygotowana. Gracze podziwiać mogą bujne środowiska podwodne i egzystujące w nich ekosystemy. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby w przerwie polowań na kolejnego łososia oddać się przyjemności podziwiania next-genowych krajobrazów.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 3 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?