Overlord: Dark Legend (WII) - okladka

Overlord: Dark Legend (WII)

Premiera:
23 czerwca 2009
Premiera PL:
23 czerwca 2009
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Overlord: Dark Legend (WII)
Hawk @ 02:00 14.06.2009
"Hawk"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Overlord: Dark Legend - jako jedyny z całej serii - zaoferuje odbiorcy fascynującą linię fabularną, wykreowaną przez bardzo cenioną twórczynię scenariuszów na potrzeby gier, Rhiannę Pratchett. Opowiedziana w kolejnej odsłonie serii historia splecie ze sobą losy wielu ras. W Dark Legend zobaczymy zarówno dobrze nam znane, „stare” postaci, jak choćby trolle, elfy czy drwali, czy też nowe: wiedźmy, gingerbread men (rudobrodych mężczyzn) i Lil' Red Riding Hood.

Zasady rozgrywki pozostały niezmienione. Wcielamy się w świeżo upieczonego overlorda o ogromnych ambicjach oraz determinacji. Zadaniem jest wydawać rozkazy swym Minionom, by te na chwałę zdobywały kolejne ziemie, chroniły już posiadane oraz strzegły wrót naszego zamczyska.

Największą innowacją niesie ze sobą wii-mote, dzięki któremu mamy niebywałą okazję na sprawdzenie go w roli ręki boga. A właściwie to naszej. Chwytamy pojedyncze Miniony, by migiem transportować je na miejsce przeznaczenia. Możemy ich także użyć w czasie bitwy jako ręcznie wystrzeliwanych pilotów kamikadze. Nie ma się co przejmować stanem po akcji Miniona. Są następne.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Overlord: Dark Legend (WII)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?