Boom Blox (WII) - okladka

Boom Blox (WII)

Premiera:
07 maja 2008
Premiera PL:
07 maja 2008
Platformy:
Gatunek:
Logiczna / Dla Dzieci
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Boom Blox (WII)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Przeznaczony na konsolę Wii BOOM BLOX jest produkcją dynamiczną, zawierającą setki poziomów i wyzwań, ponad trzydzieści szalonych postaci i łatwy w użyciu edytor, za pomocą którego gracze wyrażą swoją kreatywność.

Doskonały dla całej rodziny BOOM BLOX oferuje interaktywną rozrywkę w trybach dla pojedynczego lub dwóch graczy, którzy mogą ze sobą współpracować lub rywalizować. Sugestywny charakter rozgrywki, zaprojektowanej specjalnie z myślą o konsoli Wii, uzupełniony jest zadaniami wymagającymi użycia szarych komórek. Gracze spotkają zabawne postacie, na przykład szalone kurczaki i rzucające piłkami małpy, które zaludniają tematyczne plansze, zainspirowane motywami z horrorów, średniowiecza czy też zabierające nas w słoneczne tropiki. W trybie kreacji łączyć ze sobą można różne poziomy używając przedmiotów, klocków i postaci odblokowanych w trakcie rozgrywki. Gracze mogą zbudować wszystko, co sobie zamarzą, a następnie podzielić się swoimi dziełami z przyjaciółmi, łącząc się za pośrednictwem WiiConnect24 z innymi posiadaczami konsoli Wii.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Boom Blox (WII)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?