Mushroom Men: The Spore Wars (WII) - okladka

Mushroom Men: The Spore Wars (WII)

Premiera:
02 grudnia 2008
Premiera PL:
15 września 2009
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (5)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Mushroom Men: The Spore Wars (WII)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Pewnego dnia atmosferę ziemską przecięła wzdłuż trajektoria lotu nieznanej wszystkim komety. Skutkiem tego - wydawać by się mogło, że całkiem naturalnego - zjawiska był niezidentyfikowany zielony pył, który wsiąknął w ziemską glebę. Niezwykle energetyzująco podziałał on na całe królestwo grzybów, a także glonów i innych pierdółek - nagle zaczęły swoją metamorfozę w sporych rozmiarów mutanty! Pozaziemska natura nie żałowała im także czegoś na wzór szarych komórek, bowiem nowe organizmy szybko skumały się ze sobą tworząc specyficzne frakcje.

Mamy tutaj prymitywów - pozornie najsłabszych - Boletów, zawsze rozjuszonych Amanitów czy tęgogłowych Morelów. Wcielamy się w jednego z takowych grzybków, który należy do klanu tych pierwszych. W czasie swojej przygody przemierza nadnaturalnie zmodernizowany świat i walczy w wielkim międzyklanowym konflikcie. Głównym jego zadaniem będzie oczywiście walka - i to za pomocą niezwykłej broni, bowiem w celach ofensywnych i defensywnych używać będziemy tego, co znajdziemy. Najczęściej są to przeróżne śmieci, które nikt przy zmysłach nie posądziłby o brutalne zastosowanie. Z czasem dołączają do nas nasi pobratymcy i dzielnie wspierają nas walce.

PEGI: Od 7 lat
Screeny z Mushroom Men: The Spore Wars (WII)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?