Iron Man: The Game (WII) - okladka

Iron Man: The Game (WII)

Premiera:
09 maja 2008
Premiera PL:
12 czerwca 2008
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Iron Man: The Game (WII)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 9h 30min

+ czaswięcej

Tytuł Iron Man bazuje na licencji komiksu świata Marvela - tego samego, w którym żyją Spider-Man, The Hulk czy Wolverine. Żelazny Człowiek jest właśnie jednym z superbohaterów, w którego postać wcielamy się w owej produkcji korporacji SEGA. Bliżej przyglądając się fabule Iron Mana, łatwo zauważyć, że w znacznym stopniu bazuje ona na historii opowiedzianej w ekranizacji z kwietnia roku 2008.

Multimilioner Tony Stark, inżynier nowotechnologicznego sprzętu pozwalającego na zwalczanie ogólnoświatowego terroryzmu ulega tragicznemu wypadkowi. To zmusza go do założenia jednego ze swych wynalazków - ultrawytrzymałej zbroi, która posiada w sobie wielką moc. Na tyle wielką, że Anthony decyduje się na walkę z wszelkim złem tego świata.

Iron Man to gra akcji z elementami zręcznościowymi. Naszym głównym celem jest walka z przeważającymi liczebnie bandziorami i im podobnymi. Na przestrzeni czterech dekad, jakie mijają od premiery pierwszego zeszytu z Iron Manem, pojawiło się wielu groźnych oszołomów. W omawianym tytule nie mogło zabraknąć tych najbarwniejszych, a być może już zapomnianych przez nawet najbardziej zagorzałych fanów.

Tytułowy bohater ma do dyspozycji zaawansowany technologicznie arsenał, dzięki któremu radzi sobie z zagrożeniami. Ma do dyspozycji broń laserową, wyrzutnie rakiet, a także jetpack - dzięki niemu wzbije się na stosowną wysokość, by dostać się w z pozoru niedostępne miejsca. Przeciwnicy nierzadko są obdarowani super mocami, lecz Tony także ma ich kilka w zanadrzu. Jedną z najbardziej wyróżniających się jest możliwość zmieniania torów lotu wrażych pocisków.

W całej przygodzie nie jesteśmy sami. Znani przyjaciele Żelaznego co jakiś czas udzielają mu niezbędnych wskazówek, które pozwalają mu przeć dalej i bronić wielu niewinnych istnień.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 12 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?