No More Heroes (WII) - okladka

No More Heroes (WII)

Premiera:
22 stycznia 2008
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (5)Gram (1)Ukończone (2)Kupię (2)

Opis No More Heroes (WII)
Hawk @ 02:00 14.06.2009
"Hawk"

Śr. długość gry: 12h 0min

+ czaswięcej

No More Heroes jest dedykowaną wyłącznie konsoli Nintendo Wii grą akcji w dalekowschodnich klimatach na pograniczu fantasy, mangi i anime. Wcielamy się w postać Travisa Touchdowna, który trudzi się byciem płatnym mordercą na zlecenie. Wykonując coraz to bardziej niebezpieczne, złożone i ważne cele, pnie się w rankingu najlepszych łowców głów, aby wreszcie stanąć ponad konkurencją.

Do najważniejszej i najbardziej charakterystycznej zabawki japońskiego Hitmana należy energetyczny miecz. Podobnie jak w grach z uniwersum Star Wars (Jedi Outcast, Jedi Academy), tak samo tutaj jest to potężna broń. Dodatkowo specyfikacja kontrolera Wii-pilot umożliwia całkiem swobodne wyprowadzanie cięć, pchnięć i wreszcie potężnych combosów. Nie zabrakło także broni palnej, lecz tutaj jest ona widocznie zepchnięta na drugi plan. Bohater porusza się po świecie przede wszystkim na siodle swojego Schpeltigera - czegoś przypominającego motocykl, a zarazem piekielnie szybkiego.

Miejscem, gdzie rozwija się fabuła No More Heroes jest futurystyczna metropolia wymownie nazwana Santa Destroy. To tutaj przyjmujemy zadania od zleceniodawców, odpoczywamy w bezpiecznym motelu, zmieniamy ubrania czy też szukamy sekretów.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z No More Heroes (WII)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosguniox   @   13:57, 30.10.2009
Fajne połączenie bijatyki i ścigałki na motorach.
0 kudosTheChamp   @   22:47, 22.08.2010
Bardzo dobra gierka. Świetna alternatywa dla GTA, którego na Wii nie ma...