Rayman Raving Rabbids (WII) - okladka

Rayman Raving Rabbids (WII)

Premiera:
19 listopada 2006
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (3)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis Rayman Raving Rabbids (WII)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 117h 4min

+ czaswięcej

Rayman Raving Rabbids jest kolejną częścią słynnej serii gier zręcznościowych, stworzonej przez Michela Ancela. Człowieka odpowiedzialnego za wiele wspaniałych tytułów, nie tylko w gatunku gier zręcznościowych, lecz również przygodowych.

Fabuła programu jest niezwykle humorystyczna i nawiązuje charakterem do najśmieszniejszych kinowych satyr. Otóż wszyscy wiemy, że króliki potrafią się bardzo szybko rozmnażać. Te w grze postanowiły wykorzystać ten atut i podbić świat. Biorą się więc do akcji płodzenia potomstwa, zalewając tym samym całą ziemię. Tytułowy bohater Rayman musi stawić czoła rozszalałym królikom. Czeka więc na niego mnóstwo walk, zagadek, oraz oczywiście ciekawych miejsc do zwiedzenia.

Gra wydana została na ogromną liczbę platform, każdy fan komputerowej rozrywki znajdzie więc jedną dla siebie. Rayman Raving Rabbids jest w stanie wykorzystać rewolucyjny kontroler Nintendo Wii, potrafiący wykrywać ruchy gracza. Dzięki temu wymachiwanie padem wiązało się będzie z konkretnymi ruchami głównego bohatera na ekranie.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
Screeny z Rayman Raving Rabbids (WII)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):