Nickelodeon's Teenage Mutant Ninja Turtles (WII) - okladka

Nickelodeon's Teenage Mutant Ninja Turtles (WII)

Premiera:
22 października 2013
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Bijatyka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Nickelodeon's Teenage Mutant Ninja Turtles (WII)
Ager @ 00:57 27.12.2013
Piotr "Ager"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Nickelodeon's Teenage Mutant Ninja Turtles to kolejna produkcja oparta na bohaterach znanych z kart komiksu, w której główną rolę odgrywają Wojownicze Żółwie Ninja.

Fabuła przedstawia wydarzenia zawarte pomiędzy pierwszym i drugim sezonem serialu animowanego emitowanego przez kanał Nickelodeon. Miasto znów potrzebuje naszej pomocy, a niebezpieczeństwu przeciwstawić się mogą tylko sterowani przez nas Leonardo, Donatello, Michelangelo oraz Raphael.

Rozgrywka w zasadzie niczym nie różni się od reszty gier tego typu. Twórcy oddali nam do dyspozycji chodzoną bijatykę, w której akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Wrogów pozbywamy się przy pomocy nie tylko zwykłych ciosów, ale także kombosów. Te ostatnie są wręcz nieocenione zważywszy na fakt, że nieprzyjaciele praktycznie zawsze mają przewagę liczebną. Co się tyczy oprawy graficznej, autorzy postarali się o wystylizowanie jej na tę znaną z kreskówki, skupiając się na odwzorowaniu wielu szczegółów.

Nickelodeon's Teenage Mutant Ninja Turtles pozwala również na zabawę w kooperacji z przyjaciółmi przy jednym ekranie, choć nie dotyczy to posiadaczy handhelda firmy Nintendo.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?