Rayman Origins (WII) - okladka

Rayman Origins (WII)

Premiera:
24 listopada 2011
Premiera PL:
24 listopada 2011
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (2)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Rayman Origins (WII)
szewczu @ 09:16 05.11.2011
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Concept Artist & Matte Painting

Śr. długość gry: 20h 38min

+ czaswięcej

Rayman Origins to nowa odsłona Raymana, która powraca do korzeni serii. W związku z tym mamy znowu dwuwymiarową grafikę oraz normalną rozgrywkę w kanonie oldskulowych platformówek. Znane z poprzednich odsłon Szalone Króliki zostały odsunięte na bok, w wyniku czego cała produkcja skupia się na tytułowym Raymanie. Za proces dewelopingu odpowiedzialny jest członek koncernu Ubisoft - Michel Ancel, a platformami docelowymi są konsole Xbox 360, PLAYSTATION 3, Wii, 3DS, PS Vita oraz komputery PC.

Rayman Origins to tytuł nastawiony w znacznej mierze na bezstresową zabawę, wręcz przesiąkniętą dobrym humorem. Podczas całej przygody naszemu dzielnemu bohaterowi towarzyszą przyjaciele znani z poprzednich odsłon. Razem wypełniają zadania, walczą z przeciwnikami i przeżywają wiele ciekawych perypetii. Fabuła, choć jakaś jest, nie jest najistotniejszym elementem produkcji. Wystarczy wiedzieć, że mamy grupę niemilców, którzy postanowili zasiać mrok na świecie, a Rayman i jego wierna kompania postara się do tego nie dopuścić.

Rayman Origins to szybka i dynamiczna platformówka, w której musimy ciągle zwracać uwagę na to, co dzieje się dookoła protagonisty. Wirtualny świat ciągle ewoluuje, po planszy wędruje sporo przeciwników, a dodatkowo, w każdej chwili możemy wpaść w jakąś przepaść lub zostać zjedzonym przez mięsożerną roślinę. W czasie wykonywania uników i przechodzenia kolejnych układów zbieramy specjalne punkty, które określają nasze umiejętności.

Graficznie Rayman Origins trzyma bardzo wysoki poziom. Oprawa wizualna jest kolorowa, animacje płynne, a styl bardzo unikatowy i miły dla oka. Całości dopełniają dźwięki oraz dynamiczna muzyka.

Rayman Origins w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 oraz komputery PC dysponuje trybem rozgrywek wieloosobowych.

PEGI: Od 7 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z Rayman Origins (WII)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosZakumi   @   22:18, 28.01.2012
Jeżeli chodzi o platformówki gra idealna: świetna grafika a do tego dynamiczna akcja Uśmiech Polecam każdemu.