Harry Potter i Insygnia Śmierci część 2 (WII) - okladka

Harry Potter i Insygnia Śmierci część 2 (WII)

Premiera:
12 lipca 2011
Premiera PL:
15 lipca 2011
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Harry Potter i Insygnia Śmierci część 2 (WII)
Ager @ 23:36 27.04.2011
Piotr "Ager"

Śr. długość gry: 9h 51min

+ czaswięcej

Harry Potter i Insygnia Śmierci część 2 to gra stworzona na podstawie filmu o tym samym tytule. Opowiada ona o losach młodego czarodzieja - Harry'ego - i jego grupki przyjaciół. Jak można wywnioskować po tytule, mamy do czynienia z zakończeniem historii zaczętej w części pierwszej. Oznacza to ostateczną bitwę z Lordem Voldemortem, na którą czekali wszyscy wielbiciele Pottera.

Gracz bierze udział w niebezpiecznej i niecierpiącej zwłoki misji polegającej na odszukaniu oraz zniszczeniu pozostałych Horkruksów. Stawka jest wysoka, gdyż od powodzenia tego zadania zależą losy świata. Podczas rozgrywki wcielimy się nie tylko w tytułową postać, w walce z sługusami Czarnego Pana pomogą nam bowiem nieodłączni przyjaciele, czyli Ron Weasley oraz Hermiona Granger.

W Harry Potter i Insygnia Śmierci część 2 znajduje się kilka ciekawych momentów, które z pewnością przypadną do gustu wielbicielom Harry'ego. Mamy tu np. osobiste włamywanie się do pilnie strzeżonych skarbców Banku Gringotta, uciekanie przed zaklęciem Szatańskiej Pożogi w Pokoju Życzeń, czy choćby walki z wcześniej wspomnianymi śmierciożercami. Warto dodać, że te ostatnie są największymi oraz najbardziej spektakularnymi bitwami spośród wszystkich odsłon Harry'ego Pottera.

Harry Potter i Insygnia Śmierci część 2 jest ostatnią grą z serii jaka została wydana. Na pocieszenie twórcy udostępnili tryb kooperacji oraz możliwość zagrania Lordem Voldemortem w multiplayerze.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?