Darkest Dungeon II (SWITCH) - okladka

Darkest Dungeon II (SWITCH)

Premiera:
15 lipca 2024
Premiera PL:
15 lipca 2024
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Redakcja:brak ▶
Czytelnicy:brak ▶
Popularność:0%
Chcesz taki licznik?
Opis Darkest Dungeon II (SWITCH)
Materdea @ 08:48 02.07.2024
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Darkest Dungeon II to kontynuacja gry cRPG, której akcja osadzona jest w mrocznym świecie fantasy. Za produkcję odpowiada zespół Red Hook Studio, mający na swoim koncie pierwszą część.

Fabuła Darkest Dungeon II kontynuuje wydarzenia, z którymi mierzyliśmy się w "jedynce". Nasza próba zamknięcia portalu pod włościami rodzinnymi okazała się porażką i horror spadł na resztę świata. Wraz z drużyną zstajemy zatem zmuszeni do podróży po nim, próbując pokonać prastare zło raz na zawsze.

Rozgrywka Darkest Dungeon II to nadal cRPG z charakterystycznym rzutem kamery (od boku) i komiksowym otoczeniem, gdzie spotykają się także elementy roguelike oraz dungeon crawlera, jednak wbrew tytułowi nie zwiedzamy już lochów. Nasza banda wyrzutków i awanturników podróżuje teraz po świecie tępiąc kultystów oraz monstra pomiędzy osadami. Przemieszczamy się za pomocą zaprzęgniętego wozu. Walki nadal prowadzone są w systemie turowym, gdzie do wyboru mamy wiele klas postaci. Nadal w użyciu pozostał słynny system zdrowia psychicznego oraz zaburzeń, które bohaterowie nabywają w miarę obcowania z nieludzkimi horrorami. W "dwójce" powrócił także narrator Wayne June, gotów komentować każdy krok naszej bohaterskiej drogi ku własnemu szaleństwu.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny język
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?