Luigi's Mansion 2 HD (SWITCH) - okladka

Luigi's Mansion 2 HD (SWITCH)

Premiera:
27 czerwca 2024
Premiera PL:
27 czerwca 2024
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Luigi's Mansion 2 HD (SWITCH)
Materdea @ 23:04 30.06.2024
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Luigi's Mansion 2 HD to odświeżona wersja gry akcji z elementami przygodowymi i zręcznościowymi Luigi's Mansion: Dark Moon wydanego w 2013 roku na konsolę Nintendo 3DS (znane też jako Luigi's Mansion 2 właśnie). Za produkcję odpowiada studio Next Level Games.

Fabuła Luigi's Mansion 2 HD pozwala graczom ponownie wcielić się w tytułowego brata Mario - Luigiego - który trafia do opustoszałych i nawiedzonych przez duchy posiadłości, by wyczyścić je ze zjaw przy pomocy "odkurzacza" Poltergust 5000.

Rozgrywka Luigi's Mansion 2 HD to połączenie gry zręcznościowej z przygodową, gdzie kamera nie ma konkretnego trybu, a zmienia się w zależności od sceny oraz sytuacji. Głównym zadaniem gracza jest czyszczenie kolejnych zamkniętych lokacji z występujących w nich przeciwników, oślepiając, czyniąc podatnymi na ataki "odkurzaczem", a później wciągając do środka. Poza standardowymi typami występują też potężniejsze jednostki, do których musimy podejść w indywidualny sposób.

Luigi's Mansion 2 HD oferuje kampanię dla pojedynczego gracza, ale również tryb kooperacji do czterech graczy (przez Internet), w którym mierzymy się z kolejnymi falami przeciwników.

PEGI: Od 7 latZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z Luigi's Mansion 2 HD (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?