Shin Megami Tensei V (SWITCH) - okladka

Shin Megami Tensei V (SWITCH)

Premiera:
12 listopada 2021
Premiera PL:
12 listopada 2021
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Shin Megami Tensei V (SWITCH)
mrPack @ 13:50 23.02.2024
"mrPack"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Shin Megami Tensei V to gra jRPG akcji, której akcja osadzona została we współczesności, ale w mrocznym uniwersum urban fantasy. Za produkcję odpowiedzialna jest firma Atlus.

Fabuła Shin Megami Tensei V osadza gracza w roli ucznia wracającego ze szkoły, który trafia do opanowanej przez demony apokaliptycznej wersji Tokio zwanej Da'at. Z ratunkiem przybywa istota i łączy się z nami tworząc Nahobino. W tej formie pomiędzy człowiekiem a demonem, graczowi przyjdzie przemierzać zrujnowany świat oraz walczyć przeciwko wrogim poczwarom lub rekrutując je do swojej drużyny i rozwijać ich umiejętności. Stajemy także przed różnymi, niejednoznacznymi, decyzjami.

Rozgrywka Shin Megami Tensei V to jRPG akcji, gdzie nadal walczymy w turach, jednak swobodnie przemierzamy korytarzowe i półotwarte lokacje. Bohater prowadzi własną drużynę złożoną z czterech demonów, która wraz z nim wchodzi na wyższe poziomy doświadczenia, a te skutkują pozyskiwaniem nowych umiejętności specjalnych. Podstawowym zadaniem jest realizacja głównych i pobocznych zadań.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Shin Megami Tensei V (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?