Persona 4 Golden (SWITCH) - okladka

Persona 4 Golden (SWITCH)

Premiera:
19 stycznia 2023
Premiera PL:
19 stycznia 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Persona 4 Golden (SWITCH)
Kawira @ 11:01 02.01.2023
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 188h 23min

+ czaswięcej

Persona 4 Golden to remaster turowej gry RPG akcji - Shin Megami Tensei: Persona 4 - The Golden - wydanej w 2008 roku na konsolę PlayStation 2. Za projekt odpowiadają autorzy oryginału, firma Atlus, znani także za sprawą takich gier jak Demon's Souls, Gra o Tron czy Catherine.

Fabuła Persona 4 Golden osadza gracza w roli młodzieńca uczący się w liceum. Przybywa on do miasteczka Inaba, jednak jego przygoda z tym miejscem nie zaczyna się najlepiej, bowiem szybko dochodzi do serii niewyjaśnionych morderstw. Na domiar złego pojawiają się głosy, że w ekranie ciemnego telewizora można dostrzec różne postacie. Nasz heros nie przechodząc obojętnie obok tych zajść, wraz z grupą nowo poznanych przyjaciół, postanawia zbadać oba zjawiska. Szybko odkrywają, że prócz świata w którym żyją, istnieje druga - alternatywna - rzeczywistość, zamieszkiwana przez Cienie.

Rozgrywka Persona 4 Golden została podzielona na dwa segmenty. Za dnia uczęszczamy do szkoły oraz poruszamy się po mieście budując relacje z rówieśnikami - wszystko w czasie rzeczywistym. W nocy zaś eksplorujemy losowo generowane lokacje, a także walcząc w telewizorze ze wcześniej wspomnianymi Cieniami. W trakcie potyczek korzystamy z różnych typów broni i istot zwanych Personami, które kupujemy, a następnie łączymy ze sobą tworząc coraz to lepszych kompanów. Drużyna prowadzona przez naszego bohatera otrzymuje doświadczenie za stoczone pojedynki zdobywając kolejne poziomy oraz rozwijając pięć różnych statystyk.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera treści związane z narkotykami
Screeny z Persona 4 Golden (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?