Xenoblade Chronicles 3 (SWITCH) - okladka

Xenoblade Chronicles 3 (SWITCH)

Premiera:
29 lipca 2022
Premiera PL:
29 lipca 2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Xenoblade Chronicles 3 (SWITCH)
Materdea @ 14:23 02.07.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Xenoblade Chronicles 3 to kontynuacja japońskiego cRPG-a akcji z 2017 roku, za którą produkcję odpowiada studio Monolith Software (nie mylić z autorami serii F.E.A.R.).

Fabuła Xenoblade Chronicles 3 w roli głównej osadza dwójkę bohaterów - Noah oraz Mio - połączonych we wspólnej sprawie mimo pochodzenia z dwóch wrogich narodów (Keves i Agnus). Poza nimi gracz kontroluje zespół złożony z sześciu osób, w skład którego wchodzą również Eunie, Taion, Lanz i Sena. Zadaniem tej wesołej kompanii jest odkrycie spisku, mającego na zawsze pochłonąć znany im świat.

Rozgrywka Xenoblade Chronicles 3 to połączenie takich gatunków jak RPG akcji, strategii czasu rzeczywistego oraz otwartego świata. Gracz obserwuje akcję z perspektywy trzeciej osoby, a jego zadaniem jest eksploracja nieliniowych lokacji, realizacja zadań zlecanych przez postacie niezależne oraz walka - utrzymana właśnie w czasie rzeczywistym. Każdy z protagonistów odpowiada w teamie za inną rolę, posiada także zróżnicowane umiejętności oraz wyposażenie. Kluczowe w bezpośrednich starciach jest łączenie ataków bronią konwencjonalną (taką jak np. miecze) i Arts - czyli ataków specjalnych przy wykorzystaniu skilli. Każda postać zdefiniowana jest przy użyciu kilku statystyk (m.in. punkty zdrowia, ataku, leczenia, zręczności czy inteligencji) oraz posiada możliwe do zmodyfikowania zestawy umiejętności, dzięki czemu walka za każdym razem może przebiegać inaczej.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Xenoblade Chronicles 3 (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?