Triangle Strategy (SWITCH) - okladka

Triangle Strategy (SWITCH)

Premiera:
04 marca 2022
Premiera PL:
04 marca 2022
Platformy:
Gatunek:
RPG / Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Triangle Strategy (SWITCH)
Dirian @ 11:22 02.03.2022
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Triangle Strategy to taktyczna gra jRPG, przygotowana przez studio Silicon Studio Corporation. Jest to druga część cyklu HD-2D, zapoczątkowanego przez Octopath Traveler od tego samego developera.

Fabuła Triangle Strategy opowiada o losach Serenoa, szlachcica będącego następcą tronu księstwa Glenbrook. W kraju tym panuje atmosfera konfliktu, związana z kurczącymi się zasobami naturalnymi i wiążącym się z tym ogólnym niepokojem. Bohater razem ze swoją grupą wojowników musi opanować sytuację w królestwie.

Rozgrywka przypomina klasyczne gry jRPG. Mamy tu połączenie eksploracji, licznych dialogów oraz taktycznej walki. Nie brakuje też rozwoju i ulepszania bohaterów oraz ich umiejętności. Starcia toczą się na niewielkich, ale rozbudowanych mapach, gdzie kluczową rolę odgrywa chociażby ustawienie wojowników - np. łucznik będzie mieć lepszy zasięg strzału, gdy umiejscowimy go na wzniesieniu. W trakcie starć należy więc zawracać uwagę na detale i skupić się na odpowiedniej strategii.

Triangle Strategy oferuje klasyczne zadania, ale także misje poboczne. Podejmowane przez nas w trakcie przygody decyzje wpływają na dalszy rozwój fabuły, a także dalsze losy królestwa.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Triangle Strategy (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?