Pokemon Legends: Arceus (SWITCH) - okladka

Pokemon Legends: Arceus (SWITCH)

Premiera:
28 stycznia 2022
Premiera PL:
28 stycznia 2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Pokemon Legends: Arceus (SWITCH)
Dirian @ 21:38 02.01.2022
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Pokemon Legends: Arceus to kolejna odsłona cyklu Pokemon, przeznaczona na Nintendo Switch. Za grę odpowiada studio GameFreak. Tytuł łączy grę akcji z rozgrywką w otwartym świecie.

Akcja gry ma miejsce w krainy Sinnoh, którą doskonale znają fani gier Pokemon Diamond oraz Pokemon Pearl. Tym razem wydarzenia mają jednak miejsce w odległej przeszłości, czyli na długo przed takimi wydarzeniami, jak chociażby poznanie się Asha Ketchuma z Pikachu.

Pokemon Legends: Arceus wcielamy się w postać bohatera, który stawia sobie za cel wybudowanie pierwszego Pokedexu na wyspie oraz rozwikłanie zagadki legendarnego Pokemona - Arceusa. Na początku zabawy towarzyszy mu jeden z Pokemonów startowych - do wyboru są Rowlet, Cyndaquil lub Oshawott.

Rozgrywka w Pokemon Legends: Arceus nie odbiega przesadnie od poprzednich gier z cyklu. Zabawa głównie polega na eksploracji świata, walce z napotkanymi przeciwnikami oraz - co najważniejsze - kolekcjonowaniu i rozwijaniu kolejnych Pokemonów. W międzyczasie popychamy do przodu fabułę i zmierzamy ku wyznaczonemu celowi.

PEGI: Od 7 lat
Screeny z Pokemon Legends: Arceus (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?