Sea of Stars (SWITCH) - okladka

Sea of Stars (SWITCH)

Premiera:
grudzień 2022
Premiera PL:
grudzień 2022
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Sea of Stars (SWITCH)
Materdea @ 13:47 16.12.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Sea of Stars to prequel do platformówki The Messenger od studia Sabotage.

Gra - w przeciwieństwie do poprzedniego tytułu studia - jest inspirowana klasycznymi RPG-ami z lat 90. ubiegłego wieku. Jest to tytuł w ramach którego skupimy się na eksploracji świata i wypełnianiu kolejnych misji, jednocześnie tocząc walki w trybie turowym. Oferuje rozbudowaną mechanikę starć, premiującą nieco zręczność, mimo turowego charakteru. W pewnych momentach możemy bowiem zwiększyć siłę ataku, jeśli odpowiednio szybko skorzystamy z sekwencji QTE. Jednocześnie gra stroni od grindu czy upierdliwych rozwiązań, niepotrzebnie utrudniających zabawę.

W Sea of Stars poznajemy losy dwóch postaci - chłopaka i dziewczyny. Jedna z postaci włada magią słońca, druga - magią księżyca. Twórcy oferują niestandardowy i jednocześnie rozbudowany wątek fabularny, niejednokrotnie zaskakujący gracza.

Dużo uwagi poświęcono grafice. To pixelart w najlepszym wydaniu - pełen detali i rozmaitych obiektów. Przyłożono się również do oświetlenia, które ma budować klimat i cieszyć oko.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?